Oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz! Sprawdź

Jacques Pepin: podstawy dobrej kuchni

Jacques Pepin: podstawy dobrej kuchni zobacz Jacques Pepin: podstawy dobrej kuchni 2018-02-16 12:58:41
Jacques Pepin: podstawy dobrej kuchni

(Essential Pepin), seria poradnikowa, USA, 2011, 26 x 30

Seria to jedna z najnowszych produkcji znanego widzom kuchni+ Jacques'a Pepina. "Jacques Pepin: podstawy dobrej kuchni" to telewizyjna kulminacja ponad sześćdziesięcioletniej kariery słynnego szefa kuchni. W tej serii zaprasza on córkę Claudine, wnuczkę Shorey i wieloletnich przyjaciół oraz znajomych do wspólnego gotowania. Motywem każdego odcinka jest inny składnik, który legenda kulinariów wykorzystuje do przygotowania wyjątkowych potraw.

Gwiazda kuchni powraca w nowej odsłonie. Tym razem słynny szef staje się niejako przewodnikiem po świecie kulinariów. Jego niezwykła technika, którą wykorzystuje w przyrządzaniu swoich potraw, może służyć dla wzór dla wszystkich miłośników gotowania. W każdym odcinku prowadzący skupi się na innym składniku, który będzie podstawą dla potraw. Zaprosi też do gotowania swoją rodzinę oraz przyjaciół.

Jacques Pépin urodził się w miejscowości Bourg-en-Bresse, niedaleko Lyonu we Francji. Już jako dziecko pomagał w restauracji Le Pelican, należącej do jego rodziców. Prawdziwą naukę sztuki kulinarnej rozpoczął w wieku trzynastu lat w Grand Hotel de L'Europe. Potem pracował Paryżu, pod czujnym okiem Luciena Diata, szefa kuchni w Plaza Athenee. W latach pięćdziesiątych ubiegłego stulecia gotował dla francuskich mężów stanu, w tym dla Charlesa de Gaulla. Obecnie jest jednym z najbardziej znanych szefów kuchni w Stanach Zjednoczonych. Na swoim koncie ma 24 książki kucharskie, wiele artykułów, a także jest autorem 9 programów telewizyjnych.

P

Dołącz do CANAL+ i oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz!
Nie wiesz jaką ofertę wybrać? Sprawdź porównanie!

Komentarze

Zaloguj się by dodać komentarz.
OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA