Drugi Filmowy Czwartek

11 września 2014

25 września w restauracji Slow Food Bistro w Bielanach Wrocławskich odbędzie się Drugi Filmowy Czwartek, czyli połączenie ambitnego kina kulinarnego z menu degustacyjnym, nawiązującym do tematyki wyświetlanego filmu. Kuchnia+ jest patronem medialnym wydarzenia.

Będzie to ekskluzywna kolacja z 7-daniowym menu degustacyjnym, połączona z projekcją filmu dokumentalnego. Tym razem na dużym ekranie zobaczymy "Czerwoną Obsesję" - film prezentowany m.in. podczas 5. edycji Kuchnia + Food Film Fest, opowiadający o słynnym winie z regionu Bordeaux. Wszystko to w towarzystwie niezwykłych ujęć z francuskich winnic i sugestywnej muzyki podkreślającej wagę tematu. Menu degustacyjne inspirowane tematyką filmu przygotuje Łukasz Terlikowski - finalista Wine&Food Noble Night 2014.

Podczas wieczoru poznamy także ważne reguły łączenia wina z potrawami oraz skutki tych połączeń, a swoją cenną wiedzą z uczestnikami wydarzenia podzieli się doświadczony sommelier - Robert Chmielewski. Dopełnieniem wydarzenia będzie niepowtarzalny klimat miejsca potęgujący doznania. Nie zapominajmy, że kolejny filmowy czwartek to niesamowita okazja nie tylko dla miłośników sztuki kulinarnej, ale także dla ludzi poszukujących ambitnej i ciekawej rozrywki.


Miejsce: Slow Food Bistro (Wrocławska 7, Bielany Wrocławskie)
Data: 25 września, godz. 19:00
Rezerwacje: www.filmoweczwartki.pl oraz w restauracji

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

Festiwal Feta we Wrocławiu

7 i 8 marca, w klimatycznej, zabytkowej Zajezdni Dąbie, odbędzie się druga edycja Wrocławskiej Fety - Festiwalu Piwa, Wina i Sera. Ponownie jak rok te...

Czytaj więcej

Wielka Uczta Warszawska powraca!

Wielka Uczta to nowy sposób na odkrywanie smaków, poszukiwanie kulinarnych uniesień i zaspokajanie apetytów! Wielosmakowa uczta połączona z kulinarnym...

Czytaj więcej
OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA