Opis kanału

CANAL+ KUCHNIA
Dodaje smaku

CANAL+ KUCHNIA to pierwszy polski kanał kulinarny. Stacja dostarcza inspiracji pasjonatom kulinariów, zarówno rozpoczynającym swoją przygodę z gotowaniem, jak i wytrawnym adeptom tej sztuki. Ideą CANAL+ KUCHNIA jest poszerzanie kulinarnych horyzontów, promocja zdrowego stylu życia oraz dostarczanie inspiracji do przygotowywania nowoczesnych i smacznych potraw. Odkrywa polskie lokalne smaki oraz sekrety kuchni innych kultur, przedstawia porady o zdrowym odżywianiu, ciekawostki ze świata kulinariów oraz historie znanych restauracji i wielkich szefów kuchni.

 

Co na antenie?
W ramówce znajdują się serie poradnikowe i reality oraz filmy i serie dokumentalne. Kluczowymi elementami ramówki są produkcje własne stacji. Wśród autorskich formatów znajdują się takie programy jak: "Domowa piekarnia Kucharskiego", "Jakubiak rozgryza Polskę", "Nie bój ryby!", "m jak mięso", "ABC gotowania", "Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek", "Czy na pewno umiesz gotować?"i "Widelcem po mapie". Na antenie stacji nie brak ekskluzywnych produkcji zagranicznych. Pokazujemy programy Jamiego Olivera, Anthony'ego Bourdaina, Ricka Steina, Luke'a Nguyena, Ainsleya Harriotta, Donala Skehana i innych.

 

Co poza anteną?
Kompleksowym uzupełnieniem anteny jest bogaty serwis internetowy. Witryna www.canalpluskuchnia.pl umożliwia przede wszystkim przeglądanie przepisów prezentowanych w programach. W serwisie znajdują się także: aktualny program kanału, artykuły, porady i ciekawostki kulinarne.

Historia
CANAL+ KUCHNIA powstał w 2006 roku. Tuż po starcie kanał został uznany za Debiut Roku przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej, a w 2007 roku został uhonorowany Kulinarnym Oskarem w kategorii Program Telewizyjny. W 2015 roku stacja otrzymała prestiżową TeleKamerę TeleTygodnia. Kanał nadawany jest 24 godziny na dobę w jakości HD.
W ofercie CANAL+, kanał CANAL+ KUCHNIA jest dostępny na kanałach 25 i 140 w wersji HD
.
CANAL+ KUCHNIA jest dostępny - spośród platform cyfrowych – tylko na CANAL+ oraz w najlepszych sieciach kablowych w całej Polsce. Łączny zasięg stacji to niemal 3,9 mln gospodarstw domowych.
Znajdujący się w nazwie kanału "+” jest symbolem jakości i przynależności do CANAL+ i rodziny kanałów produkowanych przez CANAL+ Polska S.A., w tym CANAL+ i kanałów tematycznych: Ale kino+, Planete+, CANAL+ KUCHNIA, CANAL+ DOMO, MiniMini+ i teleTOON+.

OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA