Filmowe Czwartki

5 sierpnia 2014

28 Sierpnia odbędzie się Pierwszy Filmowy Czwartek, czyli połączenie ambitnego kina kulinarnego z menu degustacyjnym nawiązującym do tematyki wyświetlanego filmu.

Filmowe Czwartki to wieczory z ambitnym, kulinarnym kinem oraz wpasowującym się w tematykę filmu, doskonałym menu. Co miesiąc w wyjątkowych restauracjach będziemy mogli uczestniczyć w klimatycznej kolacji połączonej z prelekcją filmu.

Dobór filmów do Filmowych Czwartków nie jest przypadkowy. Ujrzymy tutaj wysoko cenione w świecie kulinarnym obrazy, które niosą za sobą sporą dawkę wiedzy, przy jednoczesnym zachowaniu estetyki montażu i odpowiedniej muzyki. Doświadczymy produkcji europejskich, amerykańskich, z odległej Azji oraz naszych rodzimych, polskich dokumentów. Każda z pozycji repertuaru poruszać będzie inną, inspirującą tematykę.

Miejsca, gdzie zagoszczą Filmowe Czwartki swoją kulinarną pasją i zaangażowaniem w sztukę przyrządzania potraw zaskakują na co dzień swoich gości. Każdemu wydarzeniu będzie towarzyszyć menu degustacyjne złożone z siedmiu dań. Jedyną informacją, którą możemy zdradzić, jest to, że będzie mocno związane z tematem przewodnim. - reszta niech pozostanie tajemnicą.

Dopełnieniem wieczorów będzie spotkanie z gościem specjalnym, związanym z głównym motywem. Opowie o swojej pasji oraz z chęcią podzieli się swoją wiedzą oraz subiektywnym spojrzeniem.

www.filmoweczwartki.pl

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

Festiwal Feta we Wrocławiu

7 i 8 marca, w klimatycznej, zabytkowej Zajezdni Dąbie, odbędzie się druga edycja Wrocławskiej Fety - Festiwalu Piwa, Wina i Sera. Ponownie jak rok te...

Czytaj więcej

Wielka Uczta Warszawska powraca!

Wielka Uczta to nowy sposób na odkrywanie smaków, poszukiwanie kulinarnych uniesień i zaspokajanie apetytów! Wielosmakowa uczta połączona z kulinarnym...

Czytaj więcej
OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA