Food Port - pożegnanie sezonu

28 września 2016

Food Port w Warszawie, czyli jedyny nadwiślański spot foodtruckowy, zamyka sezon 2016. 30 września i 1 października fani ulicznego jedzenia będę mieli okazję po raz ostatni spróbować czegoś wyjątkowego z szamowozów. Pod Mostem Poniatowskiego pojawią się cztery gastronomie z kuchnią z całego świata. Takiego wydarzenia nie można przegapić, na pewno będzie bardzo smacznie.

Food Port to jedyne miejsce nad Wisłą, w którym w sezonie letnim cumują gastronomie mobilne. Miejscówka jest świetnym rozwiązaniem na wakacyjny głód i wojaże. Sprawdza się bardzo dobrze zarówno jako przystanek podczas wycieczki rowerowej, czy długiego spaceru, jak i na wieczorowe spotkanie ze znajomymi na jedzenie. Nie ma lepszego rozwiązania na to, żeby spędzić miło czas na świeżym powietrzu. Organizatorzy zadbali o różnorodność wydawek, stąd też jest pewność, że każdy znajdzie coś dla siebie.

.W tym sezonie, Food Port odwiedziło aż 35 gastronomi. W weekend zamknięcia, zgłodniali warszawiacy będą mieli okazje stołować się w trzech gastronomiach. Na miejscy pojawią się między innymi takie food trucki jak Mafiosso Food Truck, W Pytę Mięska oraz Lokalne Farmazony Tomasza Jakubiaka.

Spragnionych po jedzeniu Food Port zaprasza do oldskulowego baru z żukiem w środku. Czekają tam nie małe promocję na przepyszne lemoniady, piwo, oraz drinki alkoholowe. Dużo muzyki, dużo jedzenia i dobrej zabawy ? tego wszystkiego na pewno nie zbraknie w Food Porcie.

Event: https://web.facebook.com/events/1174390255968660/
Lokalizacja: Bulwar Grzymały Siedleckiego
Data: 30.09 - 01.10

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

Festiwal Feta we Wrocławiu

7 i 8 marca, w klimatycznej, zabytkowej Zajezdni Dąbie, odbędzie się druga edycja Wrocławskiej Fety - Festiwalu Piwa, Wina i Sera. Ponownie jak rok te...

Czytaj więcej

Wielka Uczta Warszawska powraca!

Wielka Uczta to nowy sposób na odkrywanie smaków, poszukiwanie kulinarnych uniesień i zaspokajanie apetytów! Wielosmakowa uczta połączona z kulinarnym...

Czytaj więcej
OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA