Konkurs Blog Roku 2013

10 lutego 2014

Ruszyły zmagania o najważniejszą nagrodę blogową - Blog Roku 2013. Konkurs organizowany jest przez portal Onet.pl już po raz dziewiąty i obejmuje swoim zasięgiem całą polską blogosferę. Zgłoszenia uczestników przyjmowane są do 30 stycznia, a laureatów nagród poznamy na uroczystej gali 27 lutego 2014 roku. kuchnia+ jest patronem medialnym konkursu.

W tegorocznej edycji zostanie przyznana nagroda główna - Blog Roku 2013, dwa wyróżnienia główne, nagrodzone zostanie 10 Najlepszych Blogów 2013 roku w 10 kategoriach tematycznych, oraz wybrany zostanie Blog Blogerów.

10 kategorii tematycznych zostało wyłonionych w głosowaniu internautów. Autorzy najlepszych propozycji zestawów (kategorii), którzy otrzymali największą liczbę głosów, zostali zaproszeni na spotkanie na którym sprecyzowano ostateczny kształt tegorocznych tematów blogów: Ja i moje życie; Profesjonalne i firmowe; Kulinarne; Moda i uroda; Polityka, publicystyka i społeczeństwo; Pasja i zainteresowania; Kultura i popkultura; Podróże, Twórczość Artystyczna; Blogi nastolatków.

Następnym krokiem konkursu jest głosowanie internautów, którzy selekcjonują spośród zgłoszeń, ich zdaniem najciekawsze blogi roku 2013. Ważnym elementem formuły konkursu są także członkowie Kapituły, która jak co roku składa się z wyjątkowego grona i jak zawsze ostatecznie wyłoni zwycięzców. Tegoroczny konkurs będą oceniać m.in.: Małgorzata Rozenek - Blogi Ja i moje życie, Jacek Kotarbiński - Blogi profesjonalne i firmowe, Tomek Jakubiak - Blogi kulinarne, Dorota Soszyńska - Moda i uroda, Jarosław Kuźniar - Polityka, publicystyka i społeczeństwo, Krzysztof Hołowczyc - Pasja i zainteresowania, Novika - Kultura i popkultura, Patryk Świątek - Podróże, Tatiana Okupnik - Twórczość Artystyczna, Sebastian Rutkowski - Blogi nastolatków.W działania na rzecz konkursu włączają się również jego wcześniejsi zwycięzcy i laureaci jak np. PiktoGrafikiSikora, który stworzył grafiki z humorem opisujące kategorie konkursu.

Etapy konkursu:
I. Zgłaszanie blogów do konkursu - od 9 do 30 stycznia 2014 r.
II. Nominowanie blogów - głosowanie SMS - od 30 stycznia do 6 lutego 2014 r.
III. Ocena nominowanych przez Jury oraz wybory Bloga Blogerów - od 13 do 20 lutego 2014 r.
IV. Ogłoszenie nominacji Jury z poszczególnych kategorii tematycznych - 18 lutego 2014 r.
V.Uroczysta gala - 27 lutego 2014 r.

Więcej informacji na: www.blogroku.pl

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

Festiwal Feta we Wrocławiu

7 i 8 marca, w klimatycznej, zabytkowej Zajezdni Dąbie, odbędzie się druga edycja Wrocławskiej Fety - Festiwalu Piwa, Wina i Sera. Ponownie jak rok te...

Czytaj więcej

Wielka Uczta Warszawska powraca!

Wielka Uczta to nowy sposób na odkrywanie smaków, poszukiwanie kulinarnych uniesień i zaspokajanie apetytów! Wielosmakowa uczta połączona z kulinarnym...

Czytaj więcej
OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA