Spotkanie z Katarzyną Maciejko-Zielińską

21 września 2016

25 września o godz. 17:00 w warszawskiej klubokawiarni Jaś i Małgosia odbędzie się spotkanie z Katarzyną Maciejko-Zielińską, autorką książki pt. "Zdrowe słodkości". Kuchnia+ jest patronem medialnym wydarzenia.

Spotkanie rozpocznie się prelekcją o zdrowych zamiennikach w kuchni. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się, czym zastąpić niezdrowe tłuszcze i cukier w słodkich wypiekach. Goście przekonają się, że zdrowe odżywianie niekoniecznie oznacza rezygnację z deseru, a słodkości można jeść także na diecie!

W dniu spotkania będzie można spróbować zdrowych słodkości przygotowanych na podstawie przepisów z książki. Zapraszamy na naturalnie słodkie fantazje!

Katarzyna Maciejko-Zielińska - fotografka kulinarna i blogerka. Od 5 lat z powodzeniem prowadzi blog Slodkiefantazje.pl, na którym dzieli się przepisami na smakowite słodkości. W kuchni kieruje się zasadą, że wspólne gotowanie i spożywanie posiłków zacieśnia więzi między ludźmi, a dzieciom gwarantuje ciepłe wspomnienia.

Po spotkaniu będzie możliwość kupienia książki "Zdrowe słodkości" z atrakcyjnym rabatem oraz autografem autorki.

Termin: 25 września, godz. 17:00
Miejsce: kawiarnia Jaś i Małgosia, al. Jana Pawła II 57, Warszawa
Wstęp wolny!
Link do wydarzenia na facebooku: www.facebook.com/events/1250881884957252/

Serdecznie zapraszamy!

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

Festiwal Feta we Wrocławiu

7 i 8 marca, w klimatycznej, zabytkowej Zajezdni Dąbie, odbędzie się druga edycja Wrocławskiej Fety - Festiwalu Piwa, Wina i Sera. Ponownie jak rok te...

Czytaj więcej

Wielka Uczta Warszawska powraca!

Wielka Uczta to nowy sposób na odkrywanie smaków, poszukiwanie kulinarnych uniesień i zaspokajanie apetytów! Wielosmakowa uczta połączona z kulinarnym...

Czytaj więcej
OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA