Wielka Uczta Warszawska już w lutym!

7 lutego 2019

Wielka Uczta to nowy sposób na odkrywanie smaków, poszukiwanie kulinarnych uniesień i zaspokajanie apetytów! Wielosmakowa uczta połączona z kulinarnym festiwalem przy wspólnej biesiadnej ławie odbędzie się już 16-17 lutego w Warszawie.

Centrum Praskie Koneser (Plac Konesera 2, Praga-Północ) ponownie zaprasza wszystkich mieszkańców stolicy (i nie tylko) na Wielką Ucztę Warszawską. Druga edycja wydarzenia ma być zimową biesiadą, która "rozgrzeje żołądki i zmysły". Po raz kolejny zasiądziemy przy najdłuższym stole w mieście i spróbujemy dań z całego świata. Kuchnia amerykańska, azjatycka, europejska w jednym miejscu!

Będą zarówno wystawcy specjalizujący się w przyrządzaniu mięsa, jak i ci zajmujący się kuchnią wegetariańską i wegańską, m.in. Chwila Grilla, El Camino, Nice to Eat You, La'Bor, Hamburger z Karaibów, Frytki Świata, Szalony Piekarz, Massita, Pizza Lunga, Pitaya Warszawa, India Express, Pierogi z pieca, SOUVLAK, Diego Totti.

Zadowoleni powinni być również miłośnicy słodyczy. To na nich czekają bąbelkowe gofry, ciasta od Miasto Ciasto, cronuty od Croccante, lody naturalne od Sucre, lody tajskie od Chop Chop, słodkości z Bliskiego Wschodu od Firasek Sweets i Ottomańskiej pokusy.

Nie samym jedzeniem człowiek żyje, Wielka Uczta to również procenty – a te dostarczą m.in. browar Hoplala, browar Koreb, nalewki Staropolskie i Hiszpa ński Smak,

Organizatorzy imprezy zapowiadają też wiele dodatkowych atrakcji. W programie: warsztaty kulinarne z najpyszniejszych kuchni świata, wykłady specjalistów i pokazy live-cooking znanych kucharzy, atrakcje dla dzieci oraz konkursy z nagrodami. 

Zapisy: http://wielkauczta.pl/projects/strefa-warsztatowa-polish-your-cooking/

W programie 70 gastronomów, targ spożywczy

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/1890123851051949/

Brzmi smacznie, koniecznie już zarezerwujcie ten weekend!

Wielka Uczta Warszawska
Kiedy: od 16 lutego o 12:00 do 17 lut o 20:00
Gdzie: Centrum Praskie Koneser, Plac Konesera 2

 

Więcej:

wielkauczta.pl

fb.com/WielkaUczta

Dołącz do wydarzenia: fb.com/events/1890123851051949

 

 

 

 

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

Festiwal Feta we Wrocławiu

7 i 8 marca, w klimatycznej, zabytkowej Zajezdni Dąbie, odbędzie się druga edycja Wrocławskiej Fety - Festiwalu Piwa, Wina i Sera. Ponownie jak rok te...

Czytaj więcej

Wielka Uczta Warszawska powraca!

Wielka Uczta to nowy sposób na odkrywanie smaków, poszukiwanie kulinarnych uniesień i zaspokajanie apetytów! Wielosmakowa uczta połączona z kulinarnym...

Czytaj więcej
OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA