Żarcie Na Kółkach: Trzecie Mistrzostwa Burgerowe

26 sierpnia 2016

Kolejne Żarcie Na Kółkach i znów największy zlot food trucków w Polsce! 27 i 28 sierpnia niemal 100 mobilnych gastronomii zjedzie na błonia PGE Narodowego w Warszawie, aby karmić wszystkich głodnych wrażeń. 20-stka z tych wystawców serwować będzie burgery i powalczy o tytuł Mistrza Burgerowego. Już po raz trzeci drużyny sędziowskie złożone z dziennikarzy, blogerów i postaci ze świata kulinarnego, wybiorą najlepszą mobilną burgerownię roku.

Żarcie Na Kółkach zapewnia spotkania z food truckami, zwanymi również gastro - czy jadłowozami. Zeszłoroczna edycja Festiwalu Food Trucków przerosła oczekiwania samych organizatorów, w związku z czym można się spodziewać, że w tym roku będzie jeszcze smaczniej. W ostatni weekend sierpnia fani street foodu będą świadkami największego w Polsce zlotu na błoniach Stadionu Narodowego, gdzie czekać będzie prawie 100 stanowisk z wystrzałowym jedzeniem i innymi atrakcjami. Będzie to smaczne spotkanie z kuchniami z całego świata, poczynając od chińskich pierożków, przez kubańskie sandwiche, austriackie sznycle, amerykańskie tosty i wiele, wiele innych dań. Nie jest łatwo nadążyć za każdym nowym food truckiem, jest ich już niemal 1000 w całej Polsce. Żarcie Na Kółkach wybierze soczystą grupę i poda na tacy na świeżym powietrzu.

Wydarzeniu będą towarzyszyć 3. Mistrzostwa Burgerowe, czyli wybory najlepszej w Polsce burgerowni mobilnej. Inicjatywa ta koncentruje uwagę na niekwestionowanym królu street foodu: jedynym, niezastąpionym burgerze. Pytanie brzmi - którego wybrać? Kwestię tę rozwiąże wyselekcjonowany wśród dziennikarzy, blogerów i stałych bywalców wydarzeń gastronomicznych skład sędziowski. Do tego muzyka, bar, strefa chillout oraz strefa dla dzieciaków. Warto zarezerwować całe dwa dni, bo w kilka godzin nie będzie szans spróbować wszystkiego.

Żarcie Na Kółkach: Festiwal Food Trucków i Trzecie Mistrzostwa Burgerowe
PGE Narodowy w Warszawie, 27 i 28 sierpnia
Wstęp wolny

Fanpage projektu: https://www.facebook.com/zarcienakolkach
Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/1588394091450877/

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

Festiwal Feta we Wrocławiu

7 i 8 marca, w klimatycznej, zabytkowej Zajezdni Dąbie, odbędzie się druga edycja Wrocławskiej Fety - Festiwalu Piwa, Wina i Sera. Ponownie jak rok te...

Czytaj więcej

Wielka Uczta Warszawska powraca!

Wielka Uczta to nowy sposób na odkrywanie smaków, poszukiwanie kulinarnych uniesień i zaspokajanie apetytów! Wielosmakowa uczta połączona z kulinarnym...

Czytaj więcej
OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA