Żarcie Na Kółkach we Wrocławiu

8 sierpnia 2016

Żarcie Na Kółkach po raz pierwszy zawita do Wrocławia. 14 sierpnia dziesięć wyselekcjonowanych gastrowozów zaparkuje na Alei Śląskiej 1. Zlot odbędzie się przy okazji ŠKODA Wrocław Bike Challenge, czyli największego wydarzenia rowerowego w Polsce. Z pewnością będzie aktywnie i bardzo smacznie! Kuchnia+ jest patronem medialnym wydarzenia.

Żarcie Na Kółkach to warszawska inicjatywa skupiająca food trucki z całej Polski. Swoją działalności rozpoczęła cztery sezony temu i wciąż prężnie promuje gastronomie mobilne. W tym roku po raz pierwszy postanowiła przenieść swoją działalność do innych wygłodniałych polskich miast. Podczas zlotu będzie różnorodnie, food trucki będą przygotowywać m.in. dania meksykańskie, polskie, włoskie, angielskie i amerykańskie. W strefie Żarcia na Kółkach, znajdą się pyszności dla dzieci, dorosłych, mięsożerców i wegetarian, np. kanapki, zupy, lody, ciastka, wafle, sushi, ryby, tacos, zapiekanki, gofry, dania fit i wege, szejki, koktajle i naleśniki. Będzie to idealne miejsce na złapanie energii do dopingowania zawodników oraz na odpoczynek z rodziną i znajomymi.

ŠKODA Wrocław Bike Challenge to pierwsza edycja największego wydarzenia rowerowego w Polsce we Wrocławiu. Tym razem przy Stadionie Wrocław w szranki staną zawodowi kolarze, wysportowani amatorzy, rekreacyjni rowerzyści, a nawet najmłodsi fani rowerowej jazdy. Zmierzą się na 4 trasach - każda o różnym stopniu trudności. Rowerzyści pod znakiem ŠKODA Wrocław Bike Challenge opanują miasto już 14 sierpnia 2016 roku, a Miejski Stadion stanie się rowerowym centrum Polski. Będzie dużo sportu, zabawy i jedzenia!

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/269650566736389/
Fanpage projektu: https://www.facebook.com/zarcienakolkach
Strona www: http://zarcienakolkach.com.pl/

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

Festiwal Feta we Wrocławiu

7 i 8 marca, w klimatycznej, zabytkowej Zajezdni Dąbie, odbędzie się druga edycja Wrocławskiej Fety - Festiwalu Piwa, Wina i Sera. Ponownie jak rok te...

Czytaj więcej

Wielka Uczta Warszawska powraca!

Wielka Uczta to nowy sposób na odkrywanie smaków, poszukiwanie kulinarnych uniesień i zaspokajanie apetytów! Wielosmakowa uczta połączona z kulinarnym...

Czytaj więcej
OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA