Konkurs "Faceci od kuchni" w kuchni+

July 9, 2012

Kuchnia+ jest patronem medialnym francuskiej komedii kulinarnej „Faceci od kuchni”, która wejdzie na ekrany 13 lipca. Z okazji premiery kinowej stacja zaprasza do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są bilety na film z Jeanem Reno w roli głównej.

W związku z premierą kinową, kuchnia+ przygotowała konkurs, w którym do wygrania są bilety do kin w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku na pokaz filmu „Faceci od kuchni”. Aby stać się posiadaczem podwójnego zaproszenia na tę komedię wystarczy wejść na podstronę konkursową i odpowiedzieć na pytanie. Konkurs trwa od 9 do 15 lipca, regulamin jest dostępny na stronie internetowej.

Komedia „Faceci od kuchni” opowiada o uznanym mistrzu kuchni, który cierpi na brak kulinarnej weny. Alexander Lagarde (Jean Reno) wpada w tarapaty, bo krytycy kulinarni zamierzają odebrać jego restauracji gwiazdkę Michelina, a nowy właściciel planuje zastąpić dotychczasowe menu rewolucyjną kuchnią molekularną. Zrozpaczonemu kucharzowi na pomoc przychodzi przypadkowo poznany Jacky Bonnot (Michaël Youn). Wspólnie szykują kuchenną rewolucję!

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2019-06-26

Grillowanie jakiego nie znacie – Andrzej Polan zaprasza do Kuchni+

Czy strażacy lubią dania z grilla na ostro czy łagodnie? Jaką grillowaną rybę jedzą wakeboardziści? Co najbardziej lubią jeść z grilla wojskowi? W naj...

Czytaj więcej

2019-06-19

Poszukiwacze doskonałych smaków - Damian Kordas i Jagna Niedzielska w trzeciej serii „Widelcem po mapie”

Chcesz zobaczyć swoją ulubioną knajpkę w telewizji? To proste! Daj tylko znać Damianowi i Jagnie. "Widelcem po mapie 3" to kulinarna podróż po Polsce...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać CANAL+ KUCHNIA i ponad 129 innych kanałów? Pakiet Optimum+ w promocyjnej cenie! ZAMÓW ONLINE