Konkurs "Faceci od kuchni" w kuchni+

9 lipca 2012

Kuchnia+ jest patronem medialnym francuskiej komedii kulinarnej „Faceci od kuchni”, która wejdzie na ekrany 13 lipca. Z okazji premiery kinowej stacja zaprasza do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są bilety na film z Jeanem Reno w roli głównej.

W związku z premierą kinową, kuchnia+ przygotowała konkurs, w którym do wygrania są bilety do kin w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku na pokaz filmu „Faceci od kuchni”. Aby stać się posiadaczem podwójnego zaproszenia na tę komedię wystarczy wejść na podstronę konkursową i odpowiedzieć na pytanie. Konkurs trwa od 9 do 15 lipca, regulamin jest dostępny na stronie internetowej.

Komedia „Faceci od kuchni” opowiada o uznanym mistrzu kuchni, który cierpi na brak kulinarnej weny. Alexander Lagarde (Jean Reno) wpada w tarapaty, bo krytycy kulinarni zamierzają odebrać jego restauracji gwiazdkę Michelina, a nowy właściciel planuje zastąpić dotychczasowe menu rewolucyjną kuchnią molekularną. Zrozpaczonemu kucharzowi na pomoc przychodzi przypadkowo poznany Jacky Bonnot (Michaël Youn). Wspólnie szykują kuchenną rewolucję!

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2021-05-28

Lifestylowy czerwiec w CANAL+ online

W czerwcu na widzów Canal+ online czeka duża dawka kulinarnych i wnętrzarskich inspiracji! W premierowych programach spotkamy bohaterów, którzy postan...

Czytaj więcej

2021-05-24

Jamie Oliver - łatwe przepisy na co dzień w CANAL+ KUCHNIA i w CANAL+ online!

Koniec z rutyną w kuchni! Znany brytyjski kucharz po raz kolejny udowodni, że codzienne gotowanie może być szybkie i bardzo pomysłowe. W jego najnowsz...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać CANAL+ KUCHNIA i ponad 130 innych kanałów? Pakiet Optimum+ w promocyjnej cenie! ZAMÓW ONLINE