Andrzej Polan na antenie Kuchni+ spyta: ”Czy na pewno umiesz gotować?”

3 listopada 2015

Niemal każdy zna kogoś, kto uwielbia gotować w domu. Czasami jednak bliscy nie mają na tyle odwagi, żeby powiedzieć kucharzowi, że pomidorówka czy lasagne nie są tak dobre, jak mu się wydaje. W nowym programie Kuchni+ z pomocą przyjdzie Andrzej Polan! „Czy na pewno umiesz gotować?” to seria, w której uczestnicy poddadzą swoje popisowe dania ocenie znanego szefa kuchni. Polską produkcję stacji można oglądać w każdy piątek, od 23 października, o 22:00.

„Czy na pewno umiesz gotować?” to autorski program Kuchni+. Jego uczestnikami są domowi kucharze, którym wydaje się, że umieją gotować lub są kreatywni w kuchni. Każdy z bohaterów uważa, że jego dania są najlepsze i doceniane przez bliskich.

Aby to sprawdzić Andrzej Polan zaprasza bohatera do programu i prosi go o przygotowanie jego popisowej potrawy. Po jej ukończeniu prowadzący ocenia efekt. Od tego momentu, wraz z bohaterem, pracują nad udoskonaleniem dania, tak by na końcu amator domowego gotowania mógł je zaprezentować swoim bliskim, którzy po raz pierwszy mogą pozwolić sobie na odrobinę szczerości.

- Smak oraz forma potraw, które na co dzień gotujemy swoim bliskim, zazwyczaj wynikają z naszych przyzwyczajeń i doświadczeń. Gotowanie jest jedną z tych przyjemności, które pozwalają nam się rozwijać z pożytkiem dla najbliższych. W programie skupimy się na tym, aby nie tyle wytykać błędy, co przede wszystkim odkryć nowe smaki i aromaty powszechnie znanych dań – mówi szef kuchni Andrzej Polan.

Gospodarzem serii jest Andrzej Polan, znany jest od paru lat widzom kanału Kuchnia+ oraz programu "Dzień dobry TVN". W przeszłości szef kuchni najbardziej prestiżowych hoteli w Polsce. Obecnie właściciel warszawskiej restauracji „Mała Polana Smaków”. Wydał książkę "Kuchnia Polana w obiektywie Wellmana". Od 2003 r. pisze artykuły i przygotowuje sesje zdjęciowe dla czasopism o tematyce kulinarnej.

Seria „Czy na pewno umiesz gotować?” to dwanaście półgodzinnych odcinków. Na zlecenie Kuchni+ program wyprodukowała firma DeLord.


PREMIERA „CZY NA PEWNO UMIESZ GOTOWAĆ?”
PIĄTKI, OD 23 PAŹDZIERNIKA, O 22:00

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2023-11-02

Lifestylowy listopad w CANAL+ online: M JAK MIĘSO 6, DOMOWA PIEKARNIA KUCHARSKIEGO 5, BOSACKA DAJE RADĘ

Listopad w CANAL+ online to mieszanka pysznych przepisów. CANAL+ KUCHNIA dostarczy nam smakowitych przepisów na dania mięsne w serii kulinarnej M JAK...

Czytaj więcej

2023-10-13

Lifestylowy październik w CANAL+ online: DZIEŃ DOBRY, ŚNIADANIE, WŁOSKA KUCHNIA GINO, OSACKA DAJE RADĘ, ABC GOTOWANIA - KUCHNIA AMERYKAŃSKA

Październik w CANAL+ online to pełnia wrażeń, w której każdy znajdzie coś dla siebie. W CANAL+ KUCHNIA nie zabraknie pomysłów na pożywne i wartościowe...

Czytaj więcej
OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA