Kulinarne SOS w marcu na antenie Kuchni+

January 30, 2019

W marcu Kuchnia+ przygotowała zestaw programów dla tych, którzy kochają dobre jedzenie, ale nie mają czasu lub brakuje im umiejętności, aby przyrządzić smaczny i zdrowy posiłek. Uwielbiany przez widzów na całym świecie brytyjski szef kuchni Jamie Oliver powraca z przepisami na pięcioskładnikowe dania, które przygotowuje się szybko i łatwo. Z kolei znany i lubiany Piotr Kucharski w drugiej serii swojego programu ponownie zapuka do drzwi Polaków, aby poznać ich kulinarne zwyczaje i pomóc przełamać rutynę. W marcu ponownie zagości też pełne emocji autorskie reality show Kuchni+: 6. sezon programu „Czy na pewno umiesz gotować?”, w którym znany szef kuchni Andrzej Polan wystawia na próbę umiejętności kucharzy-amatorów.

Jamie Oliver: 5 składników 2

Znany szef kuchni Jamie Oliver prezentuje nowe przepisy na pyszne dania z wykorzystaniem zaledwie… pięciu składników. W każdym odcinku pokazuje, jak szybko przygotować cztery potrawy, tym razem będą to m.in.: azjatycki przepis na smażone jaja, ryżowy pudding z mango, potrawka z grochu, fasoli, chilli i mięty czy sycylijski makaron z tuńczykiem. Widzowie Kuchni+ przekonają się, że z bardzo małej liczby produktów można stworzyć dania, które zapewnią maksimum doznań smakowych. Niezależnie od tego, czy ktoś jest mistrzem kuchni czy zupełnym nowicjuszem, dzięki tej produkcji pozna genialne sztuczki, które pozwolą mu zaoszczędzić sporo czasu. Premiera programu „Jamie Oliver: 5 składników 2” w sobotę, 2 marca o godz. 14.00. 

Czy na pewno umiesz gotować? 6

Uczestnicy reality show Czy na pewno umiesz gotować? 6 będą mogli przetestować swoje umiejętności kulinarne pod okiem prawdziwego wirtuoza smaku – Andrzeja Polana. Bohaterami kolejnych odcinków są osoby przekonane o swoim kulinarnym talencie, które zostały zgłoszone do programu przez swoją rodzinę. Każdy z uczestników uważa, że jego popisowe danie jest wybitne, nieco inne zdanie na ten temat mają domownicy… Prowadzący Andrzej Polan ocenia umiejętności kulinarne swojego gościa, daje mu cenne wskazówki i wspólnie z nim pracuje nad udoskonaleniem potrawy, tak by na końcu amator gotowania mógł ją zaprezentować swoim bliskim. Premiera programu w piątek, 15 marca o godz. 22.00. 

Kucharskiego pomysł na kuchnię 2

Jak urozmaicić codzienny jadłospis? Jak gotować smacznie, zdrowo i ekonomicznie? Piotr Kucharski udowadnia, że każdy może zrobić prawdziwą rewolucję w swoim jadłospisie, nawet jeżeli brak mu naturalnej skłonności do eksperymentowania. W każdym odcinku widzowie otrzymają solidną dawkę kulinarnych inspiracji oraz dowiedzą się, jak gotować smacznie, zdrowo i tanio. W nowej serii poznamy przepisy na zdrowe lunche do pracy, szybkie i pożywne śniadania, bezmięsne obiady oraz proste trzyskładnikowe dania. Bohaterami programu będą m. in. wegetarianie, sportowcy, a także zapracowani rodzicie. Premiera programu „Kucharskiego pomysł na kuchnię 2” odbędzie się w sobotę, 23 marca o godz. 16.30.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2019-06-26

Grillowanie jakiego nie znacie – Andrzej Polan zaprasza do Kuchni+

Czy strażacy lubią dania z grilla na ostro czy łagodnie? Jaką grillowaną rybę jedzą wakeboardziści? Co najbardziej lubią jeść z grilla wojskowi? W naj...

Czytaj więcej

2019-06-19

Poszukiwacze doskonałych smaków - Damian Kordas i Jagna Niedzielska w trzeciej serii „Widelcem po mapie”

Chcesz zobaczyć swoją ulubioną knajpkę w telewizji? To proste! Daj tylko znać Damianowi i Jagnie. "Widelcem po mapie 3" to kulinarna podróż po Polsce...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać CANAL+ KUCHNIA i ponad 129 innych kanałów? Pakiet Optimum+ w promocyjnej cenie! ZAMÓW ONLINE