Poszukiwacze doskonałych smaków - Damian Kordas i Jagna Niedzielska w trzeciej serii „Widelcem po mapie”

19 czerwca 2019

Chcesz zobaczyć swoją ulubioną knajpkę w telewizji? To proste! Daj tylko znać Damianowi i Jagnie. "Widelcem po mapie 3" to kulinarna podróż po Polsce zaplanowana przez internautów i widzów Kuchni+. To właśnie oni polecili miejsca, które Damian Kordas i Jagna Niedzielska przetestowali, aby stworzyć idealną kulinarną mapę Polski. Czy im się udało? Premierowy odcinek "Widelcem po mapie 3" już 21 czerwca o godzinie 22:30 tylko na kanale Kuchnia+.

Widelcem po mapie 3

Kobiety i mężczyźni tak samo odczuwają smaki, jednak mają inne preferencje smakowe. Damian Kordas, najmłodszy MasterChef, vloger i autor książek kulinarnych wraz z Jagną Niedzielską, szefową kuchni i promotorką nurtu zero waste, sprawdzili to w nowej serii „Widelcem po mapie 3”. Przez ostatnie miesiące podróżowali po Polsce, odwiedzając duże miasta, jak i mniejsze miejscowości. O tym co jedli i gdzie, zadecydowali internauci i widzowie Kuchni+, którzy rekomendowali potrawy i miejsca warte sprawdzenia. Prowadzący odwiedzili je i specjalnie dla widzów przetestowali, czy podawane w nich dania zasługują na rekomendację. Tak powstała kulinarna mapa Polski, dzięki której wiadomo już, gdzie serwowane są najlepsze śniadania, gdzie wybrać się na świetny meksykański obiad, wyśmienity ramen, zjawiskowe sajgonki czy bezkonkurencyjną bezę.

Widelcem po mapie 3

Wszyscy, którzy szukają miejsc z najlepszym jedzeniem, którego smak zachwyca i na długo pozostaje w pamięci, powinni śledzić „Widelcem po mapie 3”. 12 nowych odcinków rusza już w czerwcu.

Premiera: piątek, 21 czerwca, godz. 22:30, tylko na antenie Kuchni+.

Widelcem po mapie 3

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2022-11-03

CANAL+ Kuchnia w listopadzie

W listopadzie w CANAL+ KUCHNIA Andrzej Polan pokaże widzom sprawdzone przepisy na lekkie i smaczne dania w serii "Czy na pewno umiesz gotować zdrowo?"...

Czytaj więcej

2022-10-06

Lifestylowy październik w CANAL+ online

Wraz z nadejściem jesieni coraz więcej czasu spędzamy w domu. Wszystkich tych, którzy tęsknią za podróżami zapraszamy na kulinarną wycieczkę z gospoda...

Czytaj więcej
OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA