Lifestylowy marzec w CANAL+ online

7 marca 2022

W oczekiwaniu na nadejście wiosny zapraszamy w podróż po słonecznej Italii razem z Tomaszem Jakubiakiem, który pokaże widzom najlepsze produkty i smaki Półwyspu Apenińskiego. Na wszystkich fanów Jamiego Olivera, w marcu w CANAL+ online i CANAL+ Kuchnia czeka najnowsza seria kulinarna 'Jamie Oliver - razem'. Najpopularniejszy brytyjski kucharz przygotuje pyszne i proste dania, które zachwycą naszych najbliższych.

JAKUBIAK ROZGRYZA WŁOCHY
JAKUBIAK ROZGRYZA WŁOCHY, © CANAL+ 2022

JAKUBIAK ROZGRYZA WŁOCHY, seria kulinarna, premiera 6 marca o godz.12:30 w CANAL+ KUCHNIA oraz w serwisie CANAL+ online

Tomasz Jakubiak odwiedza ukochane Włochy w poszukiwaniu najlepszych lokalnych produktów i przepisów. W Toskanii weźmie udział w zbiorze oliwek, w Umbrii wybierze się na tradycyjne poszukiwanie trufli, a w Lombardii pozna szczegóły produkcji wybornej włoskiej szynki ? prosciutto crudo. Tomasz Jakubiak zajrzy również do miejscowej serowarni, aby od kuchni poznać etapy produkcji parmezanu, i rozsmakuje się w lokalnych rybach i owocach morza. W programie nie zabraknie przepisów na pyszne dania z wykorzystaniem włoskich produktów, które pozwolą odtworzyć smaki słonecznej Italii w domu. Buon Appetito!

JAMIE OLIVER - razem
JAMIE OLIVER - razem, © Jamie Oliver

JAMIE OLIVER - razem, seria dokumentalna, premiera 16 marca o godz. 21:45 w CANAL+ KUCHNIA oraz w serwisie CANAL+ online

Gotuj razem z Jamiem Oliverem! Z myślą o wszystkich tych, którzy tęsknią za spotkaniami przy wspólnym stole, Jamie Oliver przygotował zbiór przepisów na dania, które sprawdzą się podczas ucztowania w gronie najbliższych. W programie ?Jamie Oliver - razem? zobaczymy między innymi przepisy na: wyśmienite przystawki na imprezy z przyjaciółmi, szybkie w przygotowaniu jednogarnkowe potrawy idealne na rodzinny obiad, czy pomysły na kolacje we dwoje. Gospodarz programu po raz kolejny udowadnia, że gotowanie może być przyjemnością i nie musi oznaczać spędzania długich godzin w kuchni.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2023-05-31

Lifestylowy czerwiec w CANAL+ online: SŁODKA JAK SUGAR, W OGRODOWEJ KUCHNI MARCUSA

W czerwcu zapraszamy na wspaniałe serie kulinarne i masę pysznych przepisów dla fanów gotowania w CANAL+ KUCHNIA.

Czytaj więcej

2023-05-12

Nowy sezon DOMOWEJ PIEKARNI KUCHARSKIEGO na CANAL+ KUCHNIA

Pszenny, żytni, na zakwasie ? chleb, choć wydawałoby się doskonale nam znany, nigdy się nie nudzi. A ponieważ chleb chlebowi nierówny, o czym wie każd...

Czytaj więcej
OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA