Lifestylowy lipiec w CANAL+ online

5 lipca 2022

W lipcu zapraszamy widzów CANAL+ online na inspirujące spotkanie z utalentowanymi kucharzami z całego świata - od Polski przez RPA aż po Japonię i Argentynę. Bohaterowie programu Świat szefów kuchni opowiedzą o drodze do sukcesu, codziennej pracy w restauracjach i ulubionych smakach.

ŚWIAT SZEFÓW KUCHNI
ŚWIAT SZEFÓW KUCHNI © Terranoa

ŚWIAT SZEFÓW KUCHNI, seria dokumentalna, premiera 11.07 o godz. 21:45 w CANAL+ KUCHNIA i w serwisie CANAL+ online.

Bohaterami serii są młodzi szefowie kuchni z Brazylii, Argentyny, Japonii, RPA, Libanu, Szwecji, Polski, Kolumbii i Włoch. Oprócz miłości do gotowania łączy ich jedno ? kulinarne wykształcenie zdobywali we Francji i to tu otworzyli autorskie restauracje. W programie przybliżą kulisy swojej kariery, opowiedzą o ulubionych potrawach oraz codziennej pracy, w której czerpią inspirację z całkowicie odmiennych tradycji kulinarnych. W każdym z ośmiu odcinków serii poznamy historię jednego kucharza i udamy się w podróż śladami jego życia ? od prostych domowych potraw po wyrafinowane dania z najwyższej półki. Ci szefowie udowadniają, że w kuchni jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2023-01-03

Lifestylowy styczeń w CANAL+ online

W styczniu zapraszamy widzów CANAL+ online na spotkanie z Michelem Roux, który w swoim domu na Południu Francji pokaże sprawdzone przepisy na potrawy,...

Czytaj więcej
OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA