Lifestylowy lipiec w CANAL+ online

5 lipca 2022

W lipcu zapraszamy widzów CANAL+ online na inspirujące spotkanie z utalentowanymi kucharzami z całego świata - od Polski przez RPA aż po Japonię i Argentynę. Bohaterowie programu Świat szefów kuchni opowiedzą o drodze do sukcesu, codziennej pracy w restauracjach i ulubionych smakach.

ŚWIAT SZEFÓW KUCHNI
ŚWIAT SZEFÓW KUCHNI © Terranoa

ŚWIAT SZEFÓW KUCHNI, seria dokumentalna, premiera 11.07 o godz. 21:45 w CANAL+ KUCHNIA i w serwisie CANAL+ online.

Bohaterami serii są młodzi szefowie kuchni z Brazylii, Argentyny, Japonii, RPA, Libanu, Szwecji, Polski, Kolumbii i Włoch. Oprócz miłości do gotowania łączy ich jedno ? kulinarne wykształcenie zdobywali we Francji i to tu otworzyli autorskie restauracje. W programie przybliżą kulisy swojej kariery, opowiedzą o ulubionych potrawach oraz codziennej pracy, w której czerpią inspirację z całkowicie odmiennych tradycji kulinarnych. W każdym z ośmiu odcinków serii poznamy historię jednego kucharza i udamy się w podróż śladami jego życia ? od prostych domowych potraw po wyrafinowane dania z najwyższej półki. Ci szefowie udowadniają, że w kuchni jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2023-05-31

Lifestylowy czerwiec w CANAL+ online: SŁODKA JAK SUGAR, W OGRODOWEJ KUCHNI MARCUSA

W czerwcu zapraszamy na wspaniałe serie kulinarne i masę pysznych przepisów dla fanów gotowania w CANAL+ KUCHNIA.

Czytaj więcej

2023-05-12

Nowy sezon DOMOWEJ PIEKARNI KUCHARSKIEGO na CANAL+ KUCHNIA

Pszenny, żytni, na zakwasie ? chleb, choć wydawałoby się doskonale nam znany, nigdy się nie nudzi. A ponieważ chleb chlebowi nierówny, o czym wie każd...

Czytaj więcej
OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA