Lifestylowy wrzesień w CANAL+ online

6 września 2022

We wrześniu widzów CANAL+ KUCHNIA zapraszamy na podróż do malowniczej Chorwacji razem z Tomkiem Jakubiakiem, prowadzącym program JAKUBIAK ROZGRYZA CHORWACJĘ.

JAKUBIAK ROZGRYZA CHORWACJĘ
JAKUBIAK ROZGRYZA CHORWACJĘ © CANAL+ Polska S.A.

JAKUBIAK ROZGRYZA CHORWACJĘ, seria dokumentalna, premiera w niedzielę 25.09 o godz. 12:00 w CANAL+ KUCHNIA oraz w serwisie CANAL+ online.

Chorwacja to jeden z ulubionych wakacyjnych kierunków Polaków, który ma wiele do zaoferowania - piękne plaże, słońce, zabytki i wyborną kuchnię. Nic dziwnego, że trafił tu Tomek Jakubiak, poszukiwacz lokalnych specjałów i smaków. Wraz z nim odkryjemy skarby tej ziemi. Udamy się w miejsce uprawy kaparów, do hodowli ostryg, zobaczymy, jak łowi się dorady, wyrabia słone sery oraz ajwar. W programie nie zabraknie również autorskich przepisów Tomasza. Smacznego!

ŚWIAT SZEFÓW KUCHNI 2
ŚWIAT SZEFÓW KUCHNI 2 © Gedeon Programmes

ŚWIAT SZEFÓW KUCHNI 2, seria dokumentalna, już dostępna w serwisie CANAL+ online.

Kontynuacja serii, której bohaterami są szefowie i szefowe kuchni z różnych zakątków globu. Wszyscy zdobyli kulinarne wykształcenie we Francji i w większości właśnie tam otworzyli restauracje. Tworząc menu, wykorzystują inspiracje z rodzinnej kuchni. Pierre Siewe pochodzi z Kamerunu, Mikaëla Liaroutsos z Grecji, Nordine Labiadh z Tunezji, a Beatriz Gonzalez z Meksyku. W każdym odcinku jeden z bohaterów opowie o swojej drodze do otwarcia własnej restauracji, inspiracjach oraz kuchni kraju, z którego pochodzi.

CO JEDZĄ WEGANIE
CO JEDZĄ WEGANIE © Second Nature Films

CO JEDZĄ WEGANIE, seria dokumentalna, premiera 10.09 o godz. 11:00 w CANAL+ KUCHNIA oraz w serwisie CANAL+ online.

Weganizm to jeden z najprężniej rozwijających się trendów dietetycznych i lifestylowych. Na całym świecie przybywa osób, które rezygnują z produktów pochodzenia zwierzęcego. Autorzy serii odwiedzili Wielką Brytanię, Chiny, Stany Zjednoczone, Izrael, Australię i Niemcy, by dowiedzieć się, co jedzą i jak żyją tamtejsi weganie. Poznamy proste przepisy na smakowite wegańskie dania autorstwa profesjonalnych szefów kuchni ? dobre dla zdrowia i kondycji naszej Planety.

ŻOŁĄDEK CZY ROZSĄDEK 10
ŻOŁĄDEK CZY ROZSĄDEK 10 © Parade.media

ŻOŁĄDEK CZY ROZSĄDEK 10, seria kulinarna, premiera 12.09 o godz. 16:00 w CANAL+ KUCHNIA oraz w serwisie CANAL+ online.

W 10. sezonie Adrianowi Richardsonowi towarzyszy nowa prowadząca ? dietetyczka Rosie Mansfield. Każde z nich będzie się starało przekonać widzów do swoich potraw i filozofii żywienia. Poznamy inspirujące przepisy z różnych stron świata, w dwóch wersjach ? odchudzonej i bardziej grzesznej. Adrian i Rosie pokażą wiele kulinarnych patentów, które ułatwią i urozmaicą codzienne gotowanie.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2024-04-16

Lifestylowy kwiecień w CANAL+ online: JAMIE OLIVER NAD MORZEM ŚRÓDZIEMNYM, KULINARNE WĘDRÓWKI GORDONA I PRZYJACIÓŁ - HISZPANIA, BOSACKA DAJE RADĘ 2, ANTHONY BOURDAIN - MIEJSCA NIEZANE 7, DZIEŃ DOBRY ŚNIADANIE 2

W CANAL+ KUCHNIA wraz z najlepszymi kucharzami widzowie odkryją kulinarne zakątki świata. Z Jamiem Oliverem wybierzemy się w podróż po krajach Morza Ś...

Czytaj więcej

2024-03-11

Lifestylowy marzec w CANAL+ online: JAKUBIAK ROZGRYZA MALTĘ, MICHEL ROUX - SIELSKIE SMAKI FRANCUSKIEJ KUCHNI 2, W OGRÓDKU WARZYWNYM JULIE, GOTUJ TANIEJ Z JAMIEM, DZIEŃ DOBRY, ŚNIADANIE 2

W marcu zapraszamy widzów na wiele wyczekiwanych nowości. W CANAL+ KUCHNIA z Tomaszem Jakubiakiem będziemy odkrywać smaki i wielokulturowe kulinarne d...

Czytaj więcej
OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA