CANAL+ Kuchnia w listopadzie

3 listopada 2022

W listopadzie w CANAL+ KUCHNIA Andrzej Polan pokaże widzom sprawdzone przepisy na lekkie i smaczne dania w serii "Czy na pewno umiesz gotować zdrowo?".

CZY NA PEWNO UMIESZ GOTOWAĆ ZDROWO?
CZY NA PEWNO UMIESZ GOTOWAĆ ZDROWO? © CANAL+ Polska S.A.

CZY NA PEWNO UMIESZ GOTOWAĆ ZDROWO?, PREMIEROWE ODCINKI OD 06.11 O GODZ. 13:00 W CANAL+ KUCHNIA ORAZ W SERWISIE CANAL+ ONLINE.

Nowa odsłona programu, w którym Andrzej Polan sprawdza kulinarne umiejętności Polaków. Tym razem doświadczony szef kuchni i restaurator koncentruje się na prozdrowotnych aspektach jedzenia. Co to znaczy gotować zdrowo? Czy bohaterowie programu to wiedzą? Co powinni zmienić w swojej kuchni, aby uniknąć żywieniowych błędów? Odpowiedni dobór składników i sposób przygotowania potraw sprawią, że domowe posiłki będą jednocześnie zdrowe i smaczne.

JOHN I LISA - RAZEM W KUCHNI 3
JOHN I LISA - RAZEM W KUCHNI 3 © 2022 ITV Studios

JOHN I LISA - RAZEM W KUCHNI 3, PREMIEROWE ODCINKI W OD 19.11. O GODZ. 18:30 W CANAL+ KUCHNIA ORAZ W SERWISIE CANAL+ ONLINE.

Kolejna porcja przepisów na proste, ale pyszne i efektowne dania od Johna Torode?a i Lisy Faulkner. To gotujące małżeństwo dzieli razem niezwykłą pasję do kuchni i wzajemnie się inspiruje. Smaki dzieciństwa, kulinarne wspomnienia z podróży i dania świąteczne. John i Lisa pokazują, że wspólne gotowanie to dobra zabawa. Spróbujcie sami!

U SĄSIADÓW W KUCHNI 12
U SĄSIADÓW W KUCHNI 12 © FOTO: Reiner Bauer

U SĄSIADÓW W KUCHNI 12, PREMIEROWE ODCINKI OD 07.11 O GODZ. 19:35 W CANAL+ KUCHNIA ORAZ W SERWISIE CANAL+ ONLINE.

Autorzy serii ponownie zapraszają na inspirujące spotkania z ludźmi zajmującymi się rolnictwem, hodowlą i przetwórstwem żywności zgodnie z dawnymi recepturami. W tym sezonie dowiemy się więcej o kulinarnych tradycjach Serbii, Liechtensteinu, Hiszpanii, Niemiec, Szwecji, Francji, Polski, Portugalii oraz Martyniki i Sycylii. Regionalne specjały, piękne widoki, niezwykle przepisy i inspirujący ludzie.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2024-04-16

Lifestylowy kwiecień w CANAL+ online: JAMIE OLIVER NAD MORZEM ŚRÓDZIEMNYM, KULINARNE WĘDRÓWKI GORDONA I PRZYJACIÓŁ - HISZPANIA, BOSACKA DAJE RADĘ 2, ANTHONY BOURDAIN - MIEJSCA NIEZANE 7, DZIEŃ DOBRY ŚNIADANIE 2

W CANAL+ KUCHNIA wraz z najlepszymi kucharzami widzowie odkryją kulinarne zakątki świata. Z Jamiem Oliverem wybierzemy się w podróż po krajach Morza Ś...

Czytaj więcej

2024-03-11

Lifestylowy marzec w CANAL+ online: JAKUBIAK ROZGRYZA MALTĘ, MICHEL ROUX - SIELSKIE SMAKI FRANCUSKIEJ KUCHNI 2, W OGRÓDKU WARZYWNYM JULIE, GOTUJ TANIEJ Z JAMIEM, DZIEŃ DOBRY, ŚNIADANIE 2

W marcu zapraszamy widzów na wiele wyczekiwanych nowości. W CANAL+ KUCHNIA z Tomaszem Jakubiakiem będziemy odkrywać smaki i wielokulturowe kulinarne d...

Czytaj więcej
OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA