CANAL+ Kuchnia w listopadzie

3 listopada 2022

W listopadzie w CANAL+ KUCHNIA Andrzej Polan pokaże widzom sprawdzone przepisy na lekkie i smaczne dania w serii "Czy na pewno umiesz gotować zdrowo?".

CZY NA PEWNO UMIESZ GOTOWAĆ ZDROWO?
CZY NA PEWNO UMIESZ GOTOWAĆ ZDROWO? © CANAL+ Polska S.A.

CZY NA PEWNO UMIESZ GOTOWAĆ ZDROWO?, PREMIEROWE ODCINKI OD 06.11 O GODZ. 13:00 W CANAL+ KUCHNIA ORAZ W SERWISIE CANAL+ ONLINE.

Nowa odsłona programu, w którym Andrzej Polan sprawdza kulinarne umiejętności Polaków. Tym razem doświadczony szef kuchni i restaurator koncentruje się na prozdrowotnych aspektach jedzenia. Co to znaczy gotować zdrowo? Czy bohaterowie programu to wiedzą? Co powinni zmienić w swojej kuchni, aby uniknąć żywieniowych błędów? Odpowiedni dobór składników i sposób przygotowania potraw sprawią, że domowe posiłki będą jednocześnie zdrowe i smaczne.

JOHN I LISA - RAZEM W KUCHNI 3
JOHN I LISA - RAZEM W KUCHNI 3 © 2022 ITV Studios

JOHN I LISA - RAZEM W KUCHNI 3, PREMIEROWE ODCINKI W OD 19.11. O GODZ. 18:30 W CANAL+ KUCHNIA ORAZ W SERWISIE CANAL+ ONLINE.

Kolejna porcja przepisów na proste, ale pyszne i efektowne dania od Johna Torode?a i Lisy Faulkner. To gotujące małżeństwo dzieli razem niezwykłą pasję do kuchni i wzajemnie się inspiruje. Smaki dzieciństwa, kulinarne wspomnienia z podróży i dania świąteczne. John i Lisa pokazują, że wspólne gotowanie to dobra zabawa. Spróbujcie sami!

U SĄSIADÓW W KUCHNI 12
U SĄSIADÓW W KUCHNI 12 © FOTO: Reiner Bauer

U SĄSIADÓW W KUCHNI 12, PREMIEROWE ODCINKI OD 07.11 O GODZ. 19:35 W CANAL+ KUCHNIA ORAZ W SERWISIE CANAL+ ONLINE.

Autorzy serii ponownie zapraszają na inspirujące spotkania z ludźmi zajmującymi się rolnictwem, hodowlą i przetwórstwem żywności zgodnie z dawnymi recepturami. W tym sezonie dowiemy się więcej o kulinarnych tradycjach Serbii, Liechtensteinu, Hiszpanii, Niemiec, Szwecji, Francji, Polski, Portugalii oraz Martyniki i Sycylii. Regionalne specjały, piękne widoki, niezwykle przepisy i inspirujący ludzie.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2023-09-12

Lifestylowy wrzesień w CANAL+ online: David Rocco w zaciszu domowej kuchni, Jakubiak rozgryza Tajlandię i Kambodżę, Kulinarne wędrówki Julie, Dzień dobry- śniadanie

Wrzesień w CANAL+ online z pewnością wielu zainspiruje. CANAL+ KUCHNIA zaprezentuje najnowsze produkcje oryginalne - kolejne kulinarne podróże w JAKUB...

Czytaj więcej

2023-08-03

Kulinarny sierpień w CANAL+ online: Z pola na stół, Jakubiak rozgryza Włochy, David Rocco - Dolce Italia, Jamie gotuje po włosku, Silvia Colloca - jak gotują Włosi

Sierpień w CANAL+ online zapowiada się wyjątkowo smacznie, a w CANAL+ KUCHNIA masa pysznego i zdrowego gotowania. Dodatkowo cztery programy z zakresu...

Czytaj więcej
OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA