Lifestylowy grudzień w CANAL+ online - Jamie Oliver razem w Święta, ABC gotowania kuchnia francuska, Rodzinne Święta Donala, Przepisy Ainsley'a na świąteczny nastrój

13 grudnia 2022

Z okazji nachodzącej Gwiazdki zapraszamy widzów CANAL+ online na wspólne gotowanie z Jamiem Oliverem i jego rodziną w programie "Jamie Oliver: razem w Święta". Na wszystkich tych, którzy pragną odpocząć od przedświątecznego zamieszania w CANAL+ KUCHNIA czeka nowa seria programu "ABC gotowania: kuchnia francuska".

JAMIE OLIVER: RAZEM W ŚWIĘTA
JAMIE OLIVER: RAZEM W ŚWIĘTA © Jamie OliverEnterprises Limited (2021Together). Photography: David Loftus

JAMIE OLIVER: RAZEM W ŚWIĘTA, mini seria dokumentalna, program już dostępny w serwisie CANAL+ online.

Świąteczne gotowanie z Jamiem to ciepła, rodzinna atmosfera i proste przepisy na pyszne dania. Jamie Oliver pokaże, jak przygotować nowoczesne i smaczne menu na Boże Narodzenie, nie spędzając długich i pracowitych godzin w kuchni. Mistrz stawia na nieskomplikowane, ale pięknie podane potrawy, które zachwycą gości. Kolorowe przekąski, aromatyczne dania główne i bajeczne desery. Gotowanie z Jamiem to czysta przyjemność, nie tylko od święta!

ABC GOTOWANIA: KUCHNIA FRANCUSKA
ABC GOTOWANIA: KUCHNIA FRANCUSKA © CANAL+ Polska S.A. 2022

ABC GOTOWANIA: KUCHNIA FRANCUSKA, seria kulinarna, premiera 17.12 o godz. 15:30 w CANAL+ KUCHNIA i w serwisie CANAL+ online.

Kuchnia francuska od wieków cieszy się opinią wyrafinowanej i wymagającej znacznych umiejętności kulinarnych. Jednak oprócz wykwintnych dań na miarę gwiazdkowych restauracji, znajdziemy tu także tradycyjne przepisy na pyszne potrawy, które z łatwością przygotujemy w domu. Te właśnie zaprezentuje Marieta Marecka, która przyrządzi dla nas popularne francuskie zupy, omlety, dania z pieca, sałatki, pasztety i desery. Bon Appétit!

RODZINNE ŚWIĘTA DONALA
RODZINNE ŚWIĘTA DONALA © Appetite Media

RODZINNE ŚWIĘTA DONALA, mini seria kulinarna, premiera 10.12 o godz. 14:30 w CANAL+ KUCHNIA i w serwisie CANAL+ online.

Przed Bożym Narodzeniem zajrzymy do kuchni Donala Skehana, aby zobaczyć, co irlandzki kucharz przyrządzi dla swojej rodziny. Młody ojciec nie ma zbyt wiele czasu na gotowanie, stawia więc na proste i sprawdzone przepisy. Okazuje się, że nie potrzeba wielu składników, by stworzyć świąteczne menu, które zasmakuje dzieciom i dorosłym.

PRZEPISY AINSLEY'A NA ŚWIĄTECZNY NASTRÓJ
PRZEPISY AINSLEY'A NA ŚWIĄTECZNY NASTRÓJ © dystr. Cineflix Rights Limited 2022

PRZEPISY AINSLEY'A NA ŚWIĄTECZNY NASTRÓJ, specjalny odcinek świąteczny, już dostępny w serwisie CANAL+ online.

Ainsley Harriott powiedział kiedyś, że jego celem jest, aby gotowanie kojarzyło się z dobrą zabawą. Dlaczego w święta miałoby być inaczej? Przecież to czas radości i spotkań. Ainsley zaproponuje potrawy, które z pewnością wprawią każdego w radosny nastrój. Zacznie od pobudzających apetyt przekąsek i koktajli, by przejść do wybornego dania z kaczki. Zwieńczeniem uczty będzie efektowny deser. Przygotujcie się na ogromną porcję przedświątecznych inspiracji.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2024-03-11

Lifestylowy marzec w CANAL+ online: JAKUBIAK ROZGRYZA MALTĘ, MICHEL ROUX - SIELSKIE SMAKI FRANCUSKIEJ KUCHNI 2, W OGRÓDKU WARZYWNYM JULIE, GOTUJ TANIEJ Z JAMIEM, DZIEŃ DOBRY, ŚNIADANIE 2

W marcu zapraszamy widzów na wiele wyczekiwanych nowości. W CANAL+ KUCHNIA z Tomaszem Jakubiakiem będziemy odkrywać smaki i wielokulturowe kulinarne d...

Czytaj więcej

2024-02-14

Kulinarny raj na ziemi oczami Tomka Jakubiaka w nowej serii JAKUBIAK ROZGRYZA MALTĘ

Jeden z najsympatyczniejszych polskich kucharzy powraca i tym razem odwiedza Maltę - raj dla fanów owoców morza. Tomek zabierze nas w niesamowitą podr...

Czytaj więcej
OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA