Przedmajówkowe inspiracje kulinarne w nowych odcinkach ZGRILLOWANYCH i M JAK MIĘSO w CANAL+ KUCHNIA i CANAL+ online

21 kwietnia 2023

Upragniony długi weekend zbliża się wielkimi krokami. W planach tradycyjny majówkowy grill? Fantastycznie się składa! W nowym sezonie ZGRILLOWANYCH Andrzej Andrzejczak i Jurek Sobieniak wrzucą na ruszt rozmaite mięsa, ryby i warzywa, które zachwycą najbardziej wybrednych gości. Nowe odcinki programu od 30 kwietnia w niedziele o godz. 13:00 w CANAL+ KUCHNIA oraz w serwisie CANAL+ online.

Burger z suma, kurczak cacciatore, tataki z combra jelenia, kociołek z jagnięciną ? choć ta smakowita lista brzmi jak menu wytwornej międzynarodowej restauracji, to dania z grilla przygotowane przez charyzmatycznych prowadzących programu ZGRILLOWANI. Tym razem Andrzej i Jurek również zaserwują porcję pomysłów na niesztampowe dania z rusztu. A wszystko to w zachwycających sceneriach ? w górach i nad jeziorem, w otoczeniu śniegu, jak i bujnej zieleni. Bo grill sprawdza się w każdej scenerii.

ZGRILLOWANI 3
ZGRILLOWANI 3 © CANAL+ Polska S.A. 2023

Dla wszystkich, którym bliższa jest jednak kuchnia ojczysta, w piątym sezonie M JAK MIĘSO Andrzej i Jurek po wielu latach kulinarnych podróży zatrzymują się właśnie na polskim talerzu! Największe szlagiery mięsnej kuchni polskiej panowie zaserwują tradycyjnie lub z nowoczesnym twistem. Już w pierwszym odcinku Jurek zdradził swój przepis na kultowy schabowy, a Andrzej uczcił ziemniaka w oryginalnym przepisie. W międzyczasie zdążyli jeszcze zatańczyć krakowiaka.

M JAK MIĘSO 5
M JAK MIĘSO 5 © CANAL+ Polska S.A. 2023

Premiera trzeciego sezonu programu ZGRILLOWANI w niedzielę 30 kwietnia o godz. 13:00, nowe odcinki M JAK MIĘSO 5 w niedziele o godz. 12:30 na antenie CANAL+ KUCHNIA i w serwisie CANAL+ online.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2023-05-31

Lifestylowy czerwiec w CANAL+ online: SŁODKA JAK SUGAR, W OGRODOWEJ KUCHNI MARCUSA

W czerwcu zapraszamy na wspaniałe serie kulinarne i masę pysznych przepisów dla fanów gotowania w CANAL+ KUCHNIA.

Czytaj więcej

2023-05-12

Nowy sezon DOMOWEJ PIEKARNI KUCHARSKIEGO na CANAL+ KUCHNIA

Pszenny, żytni, na zakwasie ? chleb, choć wydawałoby się doskonale nam znany, nigdy się nie nudzi. A ponieważ chleb chlebowi nierówny, o czym wie każd...

Czytaj więcej
OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA