Lifestylowy maj w CANAL+ online DOMOWA PIEKARNIA KUCHARSKIEGO 4, POWRÓT DO RIVER COTTAGE, HERBARIUM

28 kwietnia 2023

W CANAL+ online wiosna zawitała już na dobre. Oto nasze nowe propozycje na maj...

DOMOWA PIEKARNIA KUCHARSKIEGO 4
DOMOWA PIEKARNIA KUCHARSKIEGO 4 © CANAL+ Polska S.A. 2023

DOMOWA PIEKARNIA KUCHARSKIEGO 4, seria kulinarna, premiera 13.05 o godz. 15:00 w CANAL+ KUCHNIA oraz w serwisie CANAL+ online.

Piotr Kucharski powraca z kolejną porcją sprawdzonych przepisów na pieczywo z różnych stron świata. Tym razem pokaże m.in., jak upiec prosty chleb bez wyrabiania, bułki pszenne zwane knyplami, bolo de caco, czyli płaski chlebek popularny na Maderze, oraz shokupan - delikatny mleczny chleb z Japonii.

POWRÓT DO RIVER COTTAGE
POWRÓT DO RIVER COTTAGE © Keo Films MMXXII

POWRÓT DO RIVER COTTAGE, seria dokumentalna, premiera 21.05 o godz. 18:30 w CANAL+ KUCHNIA oraz w serwisie CANAL+ online.

W 1998 roku szef kuchni Hugh Fearnley-Whittingstall przeniósł się z Londynu do River Cottage w hrabstwie Dorset. Chciał uprawiać warzywa i owoce, by osiągnąć samowystarczalność i mieć pewność co do jakości jedzenia, które trafia na jego stół. Z czasem gospodarstwo się rozrosło, a sam Hugh stał się znanym proekologicznym aktywistą. Odwiedzamy go ponownie, by przyjrzeć się życiu na farmie.

HERBARIUM
HERBARIUM © Czech Television

HERBARIUM, nowe sezony: 7, 8 i 9, seria kulinarna, premiera 21.05 o godz. 18:30 w CANAL+ KUCHNIA oraz w serwisie CANAL+ online.

Czeska seria kulinarna to coś więcej niż zielnik. HERBARIUM to pochwała życia blisko z naturą. Kateřina Winterova, aktorka, prezenterka i propagatorka zdrowego stylu życia, opowiada o dobroczynnych właściwościach rozmaitych roślin i innych naturalnych składników. Pokazuje, jak wykorzystać je w kuchni i przyrządzić proste, smakowite dania wedle tradycyjnych przepisów. Bohaterka programu odwiedza lokalnych producentów żywności i ogrodników, dla których uprawa roślin jest radością i pasją.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2024-04-16

Lifestylowy kwiecień w CANAL+ online: JAMIE OLIVER NAD MORZEM ŚRÓDZIEMNYM, KULINARNE WĘDRÓWKI GORDONA I PRZYJACIÓŁ - HISZPANIA, BOSACKA DAJE RADĘ 2, ANTHONY BOURDAIN - MIEJSCA NIEZANE 7, DZIEŃ DOBRY ŚNIADANIE 2

W CANAL+ KUCHNIA wraz z najlepszymi kucharzami widzowie odkryją kulinarne zakątki świata. Z Jamiem Oliverem wybierzemy się w podróż po krajach Morza Ś...

Czytaj więcej

2024-03-11

Lifestylowy marzec w CANAL+ online: JAKUBIAK ROZGRYZA MALTĘ, MICHEL ROUX - SIELSKIE SMAKI FRANCUSKIEJ KUCHNI 2, W OGRÓDKU WARZYWNYM JULIE, GOTUJ TANIEJ Z JAMIEM, DZIEŃ DOBRY, ŚNIADANIE 2

W marcu zapraszamy widzów na wiele wyczekiwanych nowości. W CANAL+ KUCHNIA z Tomaszem Jakubiakiem będziemy odkrywać smaki i wielokulturowe kulinarne d...

Czytaj więcej
OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA