Kulinarny sierpień w CANAL+ online: Z pola na stół, Jakubiak rozgryza Włochy, David Rocco - Dolce Italia, Jamie gotuje po włosku, Silvia Colloca - jak gotują Włosi

3 sierpnia 2023

Sierpień w CANAL+ online zapowiada się wyjątkowo smacznie, a w CANAL+ KUCHNIA masa pysznego i zdrowego gotowania. Dodatkowo cztery programy z zakresu kuchni włoskiej.

Z POLA NA STÓŁ
Z POLA NA STÓŁ © 2021 Flat Out Food Productions I Inc

Z POLA NA STÓŁ, premiera 10.08, nowe odcinki od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w CANAL+ KUCHNIA oraz w serwisie CANAL+ online.

Jenn Sharp, dziennikarka, blogerka i autorka książek, zabierze nas w podróż po kanadyjskiej prowincji Saskatchewan, by pokazać, jak uprawiana i hodowana jest żywność, zanim trafi na talerze. Jenn odwiedza rolników, sadowników, pszczelarzy i drobnych przetwórców oraz kucharzy, którzy przygotowują potrawy ze świeżych, sezonowych produktów, kupionych od miejscowych producentów. Pokazuje, że można jeść świadomie i zdrowo, a przy tym niezwykle smacznie.

W sierpniu w CANAL+ KUCHNIA dodatkowo przeniesiemy się w najpiękniejsze regiony Włoch i poznamy tajniki tamtejszej kuchni. Boska kuchnia, bo włoska!

Jakubiak rozgryza Włochy
Jakubiak rozgryza Włochy © CANAL+ Polska S.A. 2022

Jakubiak rozgryza Włochy, seria kulinarna w CANAL+ KUCHNIA oraz w serwisie CANAL+ online.

Tomasz Jakubiak odwiedzi ukochane Włochy, aby pokazać nam, jak powstają najważniejsze składniki tamtejszej kuchni. W Toskanii weźmie udział w zbiorze oliwek. W Umbrii wybierze się na poszukiwanie trufli. Później pojedzie do Lombardii, słynącej z wybornej szynki ? prosciutto crudo. Tomasz zajrzy również do serowarni, aby zobaczyć, jak się robi parmezan. No i oczywiście będzie gotował wyborne włoskie potrawy.

David Rocco - Dolce Italia
David Rocco - Dolce Italia © MMXIX

David Rocco - Dolce Italia, seria dokumentalna w CANAL+ KUCHNIA oraz w serwisie CANAL+ online.

David Rocco, kanadyjski szef kuchni o włoskich korzeniach, wybierze się do kraju przodków, aby poznać bliżej jego kulturę. Odwiedzi Mediolan, Weronę, Wenecję, Genuę, Turyn, Bolonię i Rzym. Mając miejscowych za przewodników, David odkryje prawdziwy charakter miast i ich mieszkańców. A każde spotkanie będzie dobrą okazją do ciekawej rozmowy i zjedzenia czegoś pysznego. Włosi doskonale wiedzą, jak celebrować życie.

Jamie gotuje po włosku
Jamie gotuje po włosku © 2018 Jamie Oliver

Jamie gotuje po włosku, seria dokumentalna w CANAL+ KUCHNIA oraz w serwisie CANAL+ online.

Od skąpanej w słońcu Sycylii po ośnieżone Alpy. Jamie Oliver zwiedzi Włochy z południa na północ, aby spróbować lokalnych potraw. Jego przewodnikiem będzie kucharz Gennaro Contaldo. Razem zajrzą do kuchni włoskich mam i babć, które podzielą się z nimi ponadczasowymi przepisami na proste, domowe dania. Z zaledwie kilku składników możemy przygotować smakowite potrawy, które zyskały sławę na całym świecie.

Silvia Colloca - jak gotują Włosi
Silvia Colloca - jak gotują Włosi © Essential Media and Entertainment 2019

Silvia Colloca - jak gotują Włosi, seria kulinarna w CANAL+ KUCHNIA oraz w serwisie CANAL+ online.

Silvia Colloca ? włoska aktorka, śpiewaczka operowa, gospodyni programów kulinarnych, autorka książek i blogerka ? od kilkunastu lat zamieszkuje Australię. Choć tam teraz jest jej dom, nadal czuje się Włoszką ? zwłaszcza w kuchni. Gotowanie to jej pasja i sposób na podtrzymywanie więzi rodzinnych. W programie Silvia podzieli się z nami przepisami na tradycyjne potrawy we własnym, autorskim wydaniu.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2023-11-02

Lifestylowy listopad w CANAL+ online: M JAK MIĘSO 6, DOMOWA PIEKARNIA KUCHARSKIEGO 5, BOSACKA DAJE RADĘ

Listopad w CANAL+ online to mieszanka pysznych przepisów. CANAL+ KUCHNIA dostarczy nam smakowitych przepisów na dania mięsne w serii kulinarnej M JAK...

Czytaj więcej

2023-10-13

Lifestylowy październik w CANAL+ online: DZIEŃ DOBRY, ŚNIADANIE, WŁOSKA KUCHNIA GINO, OSACKA DAJE RADĘ, ABC GOTOWANIA - KUCHNIA AMERYKAŃSKA

Październik w CANAL+ online to pełnia wrażeń, w której każdy znajdzie coś dla siebie. W CANAL+ KUCHNIA nie zabraknie pomysłów na pożywne i wartościowe...

Czytaj więcej
OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA