Lifestylowy kwiecień w CANAL+ online: JAMIE OLIVER NAD MORZEM ŚRÓDZIEMNYM, KULINARNE WĘDRÓWKI GORDONA I PRZYJACIÓŁ - HISZPANIA, BOSACKA DAJE RADĘ 2, ANTHONY BOURDAIN - MIEJSCA NIEZANE 7, DZIEŃ DOBRY ŚNIADANIE 2

16 kwietnia 2024

W CANAL+ KUCHNIA wraz z najlepszymi kucharzami widzowie odkryją kulinarne zakątki świata. Z Jamiem Oliverem wybierzemy się w podróż po krajach Morza Śródziemnego, zaś kulinarne trio: Gordon Ramsay, Gino D'Acampo i Fred Siriex odkryją smaki Hiszpanii.

JAMIE OLIVER NAD MORZEM ŚRÓDZIEMNYM
JAMIE OLIVER NAD MORZEM ŚRÓDZIEMNYM © 2022 Jamie Oliver Enterprises Ltd, photography Konstantinos Sofikitis

JAMIE OLIVER NAD MORZEM ŚRÓDZIEMNYM, premiera 20.04, seria kulinarna, odcinki co sobotę o godz. 18:00 w CANAL+ KUCHNIA oraz w serwisie CANAL+ online.

Kulinarny ulubieniec wielu widzów tym razem zagłębi się w smakach kuchni śródziemnomorskiej. Jamie Oliver odwiedzi Grecję, Tunezję, Hiszpanię i Francję, a każde miejsce rzuci zupełnie inny cień na kuchnię Morza Śródziemnego. Prowadzący spotka się z lokalnymi specjalistami tej nasiąkniętej słońcem kuchni. Jamie nie byłby sobą gdyby nie nadał własnego twistu do tradycyjnych dań, tworząc jednocześnie wcześniej nieznane doznania kulinarne.

KULINARNE WĘDRÓWKI GORDONA I PRZYJACIÓŁ - HISZPANIA
KULINARNE WĘDRÓWKI GORDONA I PRZYJACIÓŁ - HISZPANIA © Studio Ramsay and All3Media Int

KULINARNE WĘDRÓWKI GORDONA I PRZYJACIÓŁ - HISZPANIA, premiera 27.04, seria kulinarna, 2 odcinki o godz. 19:55 w CANAL+ KUCHNIA oraz w serwisie CANAL+ online.

Jak głosi powiedzenie ?Takich dwóch jak ich trzech to nawet jednego nie ma!?. Kulinarne trio w składzie: Gordon Ramsey, Gino D'Acampo i Fred Siriex wyrusza w podróż po słonecznej i bogatej kulinarnie Hiszpanii. Prowadzący przemierzą kraj, podróżując kamperem od Andaluzji aż po Galicję. W każdym z miejsc czekają na nich pyszne lokalne przysmaki, a także miejscowa kultura, zwyczaje tradycje, z którymi zetkną się prowadzący.

BOSACKA DAJE RADĘ 2
BOSACKA DAJE RADĘ 2 © CANAL+ Polska S.A. 2024

BOSACKA DAJE RADĘ 2, nowy sezon, premierowe odcinki od 21.04 co niedzielę o godz. 11:30 w CANAL+ KUCHNIA oraz w serwisie CANAL+ online.

Znana niemal wszystkim Polakom specjalistka od jedzenia powraca w drugim sezonie. Katarzyna Bosacka znów będzie szkolić z czytania i rozumienia etykiet na produktach żywnościowych, tak, aby nie dać się oszukać i wybierać jak najlepsze opcje. Ekspertka w drugim sezonie przyjrzy się m.in. pizzy, kotletom mielonym, a także znanym wszystkim ziemniakom. Kasi w każdym odcinku towarzyszyć będzie zaproszony gość.

ANTHONY BOURDAIN - MIEJSCA NIEZNANE 7
ANTHONY BOURDAIN - MIEJSCA NIEZNANE 7 © 2016 Cable News Network, Inc. A TimeWarner Company. All rights reserved

ANTHONY BOURDAIN - MIEJSCA NIEZNANE 7, odcinki od poniedziałku do piątku o godz. 21:00 w CANAL+ KUCHNIA oraz w serwisie CANAL+ online.

To już siódmy sezon kulinarnych przygód Anthony?ego Bourdain?a. Szef kuchni dotrze do nieznanych mu wcześniej zakątków świata, odkrywając przy tym lokalne specjały i poznając mieszkańców tych miejsc. W tym sezonie prowadzący odwiedzi między innymi Filipiny, Gruzję, Brazylię czy Senegal.

DZIEŃ DOBRY, ŚNIADANIE 2
DZIEŃ DOBRY, ŚNIADANIE 2 © CANAL+ Polska S.A. 2024

DZIEŃ DOBRY, ŚNIADANIE 2, nowy sezon, odcinki w sobotę o godz. 09:55 w CANAL+ KUCHNIA oraz w serwisie CANAL+ online.

Martyna Chomacka, finalistka 7. edycji Masterchefa, influencerka, pasjonatka gotowania, hedonistka kulinarna i podróżniczka kochająca jeść, powraca z solidną porcją przepisów na pierwszy, bardzo ważny posiłek dnia. Idealne śniadanie dla podróżnika? Pomysły w sam raz na Wielkanoc? A może coś, co wzmocni odporność oraz zadziała zbawiennie na żołądek i prawidłową pracę jelit? Martyna przygotuje m.in. pożywną szakszukę z chorizo i pomidorami, pankejki z malinami, faszerowane jajka, owocowo-warzywne koktajle, pasty śniadaniowe, suflety, tosty, naleśniki, placuszki oraz kiszone warzywa.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2024-05-28

Lifestylowy maj w CANAL+ online: M JAK MIĘSO, KUDŁACZE NA MOTORACH

W maju CANAL+ Kuchnia zaprasza wielbicieli mięsnych potraw na nowe odcinki M JAK MIĘSO. W sentymentalną podróż do smaków z dzieciństwa zabiorą nas ulu...

Czytaj więcej

2024-03-11

Lifestylowy marzec w CANAL+ online: JAKUBIAK ROZGRYZA MALTĘ, MICHEL ROUX - SIELSKIE SMAKI FRANCUSKIEJ KUCHNI 2, W OGRÓDKU WARZYWNYM JULIE, GOTUJ TANIEJ Z JAMIEM, DZIEŃ DOBRY, ŚNIADANIE 2

W marcu zapraszamy widzów na wiele wyczekiwanych nowości. W CANAL+ KUCHNIA z Tomaszem Jakubiakiem będziemy odkrywać smaki i wielokulturowe kulinarne d...

Czytaj więcej
OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA