oglądaj również przez internet

Cudowne lato Jamiego


(Jamie Cooks Summer), program dokumentalny, Wielka Brytania, 2011, 55

Specjalny, słoneczny program został nakręcony podczas zdjęć do "Ucztowiska Jamiego". Jamie Oliver udowadnia, że gotowanie i jedzenie poza domem to ogromna przyjemność, a proste w przygotowaniu posiłki mogą być bardzo oryginalne i smaczne.

Jamie Oliver pokazuje dania, które umilą każdy letni posiłek w otoczeniu rodziny i przyjaciół. W "Jamie na lato" prezentuje najbardziej pomysłowe przepisy na potrawy, które można przyrządzić na świeżym powietrzu. Jedzenie podczas pikniku czy z grilla nie musi ograniczać się jedynie do kiełbasek z ketchupem. W przygotowywaniu pysznych, letnich potraw, Jamiemu pomagają uśmiechnięty Levi Roots, brytyjsko-jamajski muzyk reggae oraz włoski szef kuchni Gennaro Contaldo znany widzom kuchni+ z serii "Dwóch łakomych Włochów".

Jamie i jego przyjaciele pokazują, jak samemu uwędzić rybę, upiec kurczaka na ognisku, przygotować pyszne żeberka, a nawet jak zrobić smaczne ciasto z dziećmi bez użycia kuchenki. Dania zaprezentowane w programie można przygotować wszędzie: na wsi, na kempingu czy w ogrodzie.

Komentarze

Zaloguj się by dodać komentarz.

Chcesz oglądać CANAL+ KUCHNIA i ponad 130 innych kanałów? Pakiet Optimum+ w promocyjnej cenie! ZAMÓW ONLINE