Oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz! Sprawdź

Jamie w domu: Boże Narodzenie


(Jamie at home: Christmas), Program poradnikowy, Wlk. Brytania, 2006, 45

Święta są dla Jamiego doskonałą okazją do spotkania z bliskimi i wspólnego biesiadowania. W świątecznym programie Anglik zdradza kulinarne tajemnice i triki, które pomogą przygotować świąteczny obiad, bez stresu i nerwów. Stosując się do wskazówek Olivera, możecie być pewni, że ze wszystkim zdążycie ma czas, a wasze bożonarodzeniowe przyjęcie będzie wyjątkowe! Podstawa to składniki najwyższej jakości! Jak wybrać świeżą gęś czy indyka zdradzi dostawca drobiu Jamiego, ogrodnik Brian dostarczy warzywa a Włoch Gennaro - przyjaciel i mentor Jamiego, doda do pieczeni kilka orzechów.

Krok po kroku Jamie Oliver, przeprowadzi widzów przez proces przygotowywania i pieczenia mięsa, przygotuje wyborne pieczone ziemniaki i doskonałe warzywa, a także smakowite pierożki z mięsem zdradzając swoje triki, które ułatwiają pracę przy kuchennym blacie! Zobaczcie jak Jamie przygotowuje się do świąt, zastosujcie jego sztuczki w swojej kuchni, a święta nigdy więcej nie będą stresujące, a najważniejszy posiłek w roku naprawdę wspaniały!

Jamie Oliver jest doceniany nie tylko przez widzów. Wielokrotnie otrzymywał za swoje programy nagrody, m.in. prestiżową nagrodę BAFTA w 2001 i 2006 roku. W 1999 roku został zaproszony na Downing Street, by ugotować obiad dla premiera Wielkiej Brytanii i 20 ministrów. Ma swoje stałe rubryki w kilku poczytnych gazetach, m.in. w sobotnim "Times Magazine".

gospodarz programu: Jamie Oliver

Dołącz do CANAL+ i oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz!
Nie wiesz jaką ofertę wybrać? Sprawdź porównanie!
OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA