oglądaj również przez internet


(Julie cuisine), seria poradnikowa, Francja, 2005-2006, 195 x 2

"Julie gotuje" to seria dla wszystkich amatorów jedzenia, które różni się nieco od zwyczajnych, nudnych codziennych obiadów, ale nie wymaga spędzania w kuchni całego dnia. W ciągu 2 minut programu gospodyni przygotowuje przed kamerą nowoczesne, szybkie i pomysłowe potrawy. W trakcie gotowania Julie zdradza mnóstwo wskazówek i trików ułatwiających pracę w kuchni. Przekonuje widzów, że przysmaki w rodzaju tarty z rabarbarem wcale nie są takie trudne do przygotowania.

Jej potrawy wbrew pozorom nie wymagają wielu składników i dużych umiejętności, a jedynie dobrych chęci i mnóstwa wyobraźni. Sympatyczna Francuzka szuka inspiracji w kuchniach z całego świata, dbając jednocześnie o to, żeby to, co przygotuje, było nie tylko smaczne, ale też zdrowe i nietuczące. Pomaga także uporać się z lodówkowymi pozostałościami, małymi niejadkami i innymi kuchennymi wyzwaniami.

Julie Andrieu błyskawicznie podbiła serca francuskich telewidzów, a popularność, jaką zdobyła, zaskoczyła samych twórców programu. Szybko wydano kilka serii DVD z przepisami i wskazówkami, a w księgarniach pojawiły się książki sygnowane nazwiskiem gospodyni programu. Julie zyskała też sympatię i uznanie krytyków, trafiając na pierwsze strony najbardziej poczytnych i wpływowych francuskich magazynów.

gospodyni programu: Julie Andrieu

Komentarze

Zaloguj się by dodać komentarz.

Inne programy prowadzącego

Chcesz oglądać CANAL+ KUCHNIA i ponad 129 innych kanałów? Pakiet Optimum+ w promocyjnej cenie! ZAMÓW ONLINE