Jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci świata kulinariów w Australii, gospodyni programów telewizyjnych i autorka książek.

Urodziła się i wychowała w Sydney, w rodzinie Australijczyka i Francuzki. Jest dwujęzyczna i ma wielką słabość do francuskiej kultury. Ukończyła hotelarstwo i postanowiła połączyć swoje dwie pasje – podróże i gotowanie. Pracując w branży turystycznej odwiedziła wiele odległych zakątków świata, by poznać je również od kuchni. W 2009 zdecydowała się na udział w MasterChef i dostała się do finałowej dwudziestki. Zdobyła uznanie sędziów i widzów dzięki swym kulinarnym umiejętnościom, opanowaniu i doskonałej organizacji pracy. Udział w MasterChef przyniósł jej popularność i przysporzył fanów. Posypały się propozycje pracy w renomowanych restauracjach i zamówienia na catering na przyjęcia dla celebrytów.  

W 2011 roku dostała własny program w sieci Network Ten -  „Everyday Gourmet with Justine Schofield”. Program emitowany jest do dziś i cieszy się dużą popularnością. Jej książki kucharskie - „Dinner with Justine” i „Simple Every Day” – są w Australii bestsellerami. Widzowie Kuchni+ znają ją z programu „Nowa Kaledonia z Justine Schofield”.

 

Dołącz do CANAL+ i oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz!
Nie wiesz jaką ofertę wybrać? Sprawdź porównanie!
OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA