Oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz! Sprawdź

Kurs gotowania Donny Dooher


(The cookworks), seria poradnikowa, Kanada, 2003, 26 x 30

"Gotowanie wymaga od nas tak niewiele, a w zamian tyle daje... To takie satysfakcjonujące - dzielić się potrawami, które przygotujesz własnoręcznie z innymi, zmieniać proste dania za pomocą małych sztuczek w specjały. Łapcie więc fartuchy i za mną - prosto do kuchni!" - zaprasza prowadząca program Donna Dooher.

Wszystko zaczyna się w szkole gotowania, gdzie Donna Dooher w zabawny i zachęcający sposób wprowadza studentów w magiczny, inspirujący świat gotowania, zdradzając praktyczne techniki kuchenne. W każdym odcinku gospodyni programu i towarzyszący jej barman Gordon Hannah, przyjmują nowych studentów na warsztaty gotowania. Grupa zostaje podzielona na zespoły, których zadaniem jest puszczenie wodzów fantazji i przygotowanie dania. Dzieje się to jednak pod czujnym okiem Donny, która podpowiada wykorzystanie doskonałych, często nie mieszczących się w ramach "sztuki kulinarnej" technik. Pomoc Donny pozwala odkryć studentom niewykorzystany potencjał szefa kuchni, który ukrywa się w ich głowach. Wyraziste kolory, nowoczesna grafika i muzyka, które stanowią uzupełnienie programu, są elementami które odróżniły "Kurs gotowania..." od programów kulinarnych, które znamy.

Donna Dooher pracuje jako szef kuchni od 20 lat. Jest współwłaścicielką znanej w Kanadzie restauracji Mildred Pierce, właścicielką szkoły gotowania The Cookworks, autorką bestsellerowej, nagradzanej książki kucharskiej "Out to Brunch", prowadzi też rubrykę kulinarną w czasopiśmie WISH. "Kurs gotowania..." jest jej autorskim programem telewizyjnym, była też gościem wielu kanadyjskich programów kulinarnych.

gospodarz programu: Donna Dooher

Dołącz do CANAL+ i oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz!
Nie wiesz jaką ofertę wybrać? Sprawdź porównanie!
OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA