Oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz! Sprawdź

Nagi szef


(The Naked Chef), magazym poradnikowy, Wlk. Brytania, 2001, 23 x 30

Jamie Oliver od swojego pierwszego występu w telewizji podbił serca widzów. Ujął wszystkich bezgranicznym entuzjazmem, przeszywającymi niebieskimi oczami, bezpretensjonalnym luzem i nieodpartym urokiem osobistym. Magazyn "People" określił go mianem "prawdziwego Króla Kuchni, Księcia garnków i patelni".

Każda seria "Nagiego Szefa" była wielkim sukcesem, a książki z przepisami z programu długo okupowały pierwsze miejsca list bestsellerów w Wielkiej Brytanii.

Sukces programu Jamiego kryje się w prostocie przygotowywanych dań. Oliver robi zakupy jeżdżąc na swoim skuterze, a następnie z prostych składników wyczarowuje coś na każdą okazję - od obiadu rodzinnego, przez przyjęcie z okazji wieczoru panieńskiego siostry i piknik z kumplami, aż po romantyczną kolację dla narzeczonej. Jak twierdzi sam Jamie - jego dania jest w stanie przygotować nawet "kuchniofob", który nie znosi skomplikowanych potraw, a godziny spędzone w kuchni uważa za stracony czas. Ideą programu "Nagi Szef" jest rozebranie jedzenia na czynniki pierwsze i pokazanie prostych dań, z uzyskaniem maksimum smaku przy minimum wysiłku. Jamie Oliver to synonim nowoczesnego życia i nowoczesnej kuchni - dostępnej i zarazem inspirującej.

Program "Nagi szef" został uhonorowany licznymi nagrodami, m.in.: - BAFTA 2000/2001 dla najlepszego programu telewizyjnego - Royal Television Society 1999/200 dla najlepszego debiutu ekranowego - WH Smith Literary Award 2001 nagroda literacka za najlepszą książkę w kategorii "Dom i czas wolny" - BAFTA 1999/2000 - nominacja dla najlepszego programu TV - Royal Television Society Programme Awards 2000/2001 - nominacja dla najlepszego programu w kategorii Primetime - Television, Radio & Industries Club Awards 2000/2001 - nominacja w kategorii telewizyjna osobowość roku TV Quick Awards 2002 - nominacja w kategorii najlepszy show lifestyle'owy.

gospodarz programu: Jamie Oliver

Dołącz do CANAL+ i oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz!
Nie wiesz jaką ofertę wybrać? Sprawdź porównanie!

Komentarze

Zaloguj się by dodać komentarz.
OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA