Oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz! Sprawdź

Przekręty Jamiego Olivera


(Oliver's Twist), seria poradnikowa, Wlk. Brytania, 2002, 25

Po sukcesie "Nagiego szefa" przyszła pora na kontynuację serii w postaci "Przekrętów Jamiego Olivera". Najsłynniejszy brytyjski kucharz w swoim programie robi to, co lubi najbardziej, czyli gotuje dla przyjaciół. Przez jego dom przewijają się przeróżni goście, od modelek, aż po magików. Wszyscy przychodzą z nadzieją na niezapomnianą ucztę. A Jamie stara się sprostać ich wymaganiom. I tym razem widzowie mogą podglądać go, jak swoim skuterem jeździ po zakupy do ulubionych sklepów czy przygotowuje w kuchni smaczne i oryginalne dania. Niesamowity urok osobisty i niepowtarzalny styl Jamiego sprawia, że jego "Przekręty" to program, który ogląda się z przyjemnością.

Jamie Oliver to najpopularniejszy obecnie szef kuchni na świecie. Widzów zjednuje swoim niespożytym entuzjazmem i niewyczerpaną ilością pomysłów. Wszędzie go pełno. W swoich programach biega po zakupy, przemierza na skuterze londyńskie ulice w poszukiwaniu najlepszych składników, odwiedza znajomych i przede wszystkim gotuje. Każdy jego program od razu odnosi ogromny sukces, gromadząc przed telewizorami miliony widzów. Jamie jest wielokrotnym laureatem licznych nagród, m.in. BAFTA, czyli "telewizyjnych Oscarów". Książki z przepisami z jego programów długo okupują czołowe miejsca list bestsellerów.

Na kanale Kuchnia.tv można oglądać większość programów Jamiego Olivera. Od początku istnienia stacji widzowie mogli śledzić "Nagiego szefa" i "Wielką włoską wyprawę Jamiego". Teraz dołączyły "Przekręty Jamiego Olivera" i "Restauracja Jamiego", a w najbliższych planach są emisje kilku innych serii.

gospodarz programu: Jamie Oliver

www.jamieoliver.com

Dołącz do CANAL+ i oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz!
Nie wiesz jaką ofertę wybrać? Sprawdź porównanie!

Komentarze

Zaloguj się by dodać komentarz.
OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA