oglądaj również przez internet

Rachael na wakacjach


(Rachael's vacation), seria dokumentalna, USA, 2007, 5 x 30

Znana widzom Kuchni.tv z programu "Dania w pół godziny" Rachael Ray wraz z mężem zabiera widzów na wakacje, w podróż szlakiem europejskich smaków.

Jej przystankami w drodze będą puby w Dublinie, targi w Bordeaux, piękne zakątki Lizbony. W słonecznej Hiszpanii zaliczy maraton po barcelońskich barach tapas. Pyszne smaki, piękne widoki i mnóstwo zabawy - to przepis na udane wakacje Rachael, która uważa, że każdy powinien podróżować. Takie też motto przyświecało twórcom programu, którzy chcieli, aby widzowie siedząc przed telewizorami odbyli podróż razem z gospodynią serii. Ray dzieli się z widzami swoimi pomysłami, pokazuje ciekawe, modne i warte zobaczenia miejsca. Poszukuje nowych smaków i poznaje kulturę odległych krajów. Jeśli nie możesz pozwolić sobie na długie wakacje - wystarczy weekend, a z pomocą Rachael z pewnością będzie udany!

Racheal Ray znalazła się na 81 miejscu najbardziej wpływowych osób w Stanach Zjednoczonych, swój sukces zawdzięcza tylko ciężkiej pracy, ambicji i charyzmie, która sprawiła, że pokochali ją widzowie na całym świecie. Należy do najpopularniejszych szefów kuchni gotujących na ekranie w Stanach Zjednoczonych. Z jedzeniem była związana od dziecka, gdyż jej rodzice prowadzili restaurację, gdzie, można śmiało powiedzieć, spędziła swoje dzieciństwo. Jako nastolatka przeniosła się do Nowego Jorku i zaczęła pracować w branży gastronomicznej. W 2002 roku zadebiutowała serią "Dania w pół godziny". Program cieszył się ogromną popularnością, a widzowie równie chętnie kupowali książki z przepisami.

gospodyni programu: Rachael Ray

www.rachaelray.com

Komentarze

Zaloguj się by dodać komentarz.

Inne programy prowadzącego

Chcesz oglądać CANAL+ KUCHNIA i ponad 129 innych kanałów? Pakiet Optimum+ w promocyjnej cenie! ZAMÓW ONLINE