Oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz! Sprawdź


(Jamie's Kitchen), seria dokumentalna, Wlk. Brytania, 2003, 60

Jamie Oliver decyduje się na ogromne ryzyko, ale jego zawsze pociągały nowe wyzwania. Podejmuje się otworzyć i poprowadzić restaurację mając do pomocy jedynie 15 bezrobotnych osób. To grupa młodych ludzi, którzy nigdy wcześniej nie mieli do czynienia z gotowaniem. Dokumentalna seria pokazuje wszystkie zmagania Jamiego z różnymi przeciwnościami, ale i radości z osiągniętych sukcesów. Kamera towarzyszyła najsłynniejszemu brytyjskiemu szefowi kuchni przez pełne siedem miesięcy - od burzy mózgów, z której narodził się pomysł, aż do wieczoru, w którym ekipa Jamiego świętowała otwarcie restauracji.

W poszczególnych odcinkach widzowie zobaczą kolejne etapy powstawania restauracji. Na początku Jamie będzie musiał nauczyć swoich współpracowników gotować. I to od podstaw. Zapowiada się ciężka praca. Jednocześnie trzeba zacząć opracowywać biznes plan, podpisywać umowy z dostawcami i pomyśleć o wystroju wnętrza. Po drodze pojawią się problemy z brakiem zaangażowania uczniów Jamiego i z coraz bardziej napiętymi terminami. Wszystkie wysiłki jednak opłacą się i "Fifteen" po hucznym otwarciu szybko staje się jednym z najpopularniejszych lokali w Londynie.

Jamie Oliver jest wielokrotnym laureatem licznych nagród, m.in. BAFTA, czyli "telewizyjnych Oscarów". Książki z przepisami z jego programów długo okupują czołowe miejsca list bestsellerów. Na kanale Kuchnia.tv można oglądać większość programów Jamiego Olivera. Od początku istnienia stacji widzowie mogli śledzić "Nagiego szefa" i "Wielką włoską wyprawę Jamiego". Teraz dołączyły "Przekręty Jamiego Olivera" i "Restauracja Jamiego", a w planach są jeszcze emisje kilku innych serii.

gospodarz programu: Jamie Oliver

Dołącz do CANAL+ i oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz!
Nie wiesz jaką ofertę wybrać? Sprawdź porównanie!

Komentarze

Zaloguj się by dodać komentarz.
OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA