Oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz! Sprawdź


(Jamie's kitchen - Australia), seria dokumentalna, Wlk. Brytania, 2006, 10 x 60

Jamie Oliver i jego kumpel Tobie Puttock otwierają pierwszą restaurację Fifteen w Australii. Kieruje nimi pasja do jedzenia i wiara w konieczność realizowania projektów, które mogą pomóc innym ludziom. Kolejny raz Jamie Oliver podejmuje próbę podania pomocnej dłoni młodym ludziom, którzy z różnych powodów znaleźli się na "życiowym zakręcie". Cel: nauczyć zawodu i otworzyć z nimi restaurację. Jakie tym razem napotkają przeszkody, czy Melbourne okaże się lepszym miejscem niż Londyn, jakie emocje czekają na widzów?

"Skorzystałem z okazji i zmieniłem życie kilku osób w moim rodzinnym mieście, jak mógłbym przepuść taką szansę i nie wziąć udziału w takim przedsięwzięciu w Melbourne?!" - Jamie Oliver

Urodzony w Melbourne Tobie Puttock początkowo pracował w kawiarniach i restauracjach na terenie całej Australii, potem wyjechał do Europy, gdzie w 1999 roku poznał Jamiego Olivera. Pracowali razem w londyńskiej The River Cafe. Po powrocie do Australii otworzył swoją włoską restaurację - Termini i stał się gościem australijskiej wersji brytyjskiego programu telewizyjnego Ready Steady Cook. W 2001 roku na prośbę Olivera zaczął pracę w londyńskiej restauracji "Fifteen", gdzie pomagał w szkoleniu młodych adeptów sztuki kulinarnej. Po kilku latach pracy w londyńskiej Fifteen, stęskniony za rodzinną Australią, zaproponował Jamiemu otwarcie "Piętnastki" w Melbourne. Puttock ma żonę i jest ojcem chrzestnym najmłodszej córki Olivera Disy Boo.

gospodarze programu: Jamie Oliver i Tobie Puttock

Dołącz do CANAL+ i oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz!
Nie wiesz jaką ofertę wybrać? Sprawdź porównanie!

Komentarze

Zaloguj się by dodać komentarz.
OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA