Oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz! Sprawdź


(Rude Boy Food), Seria poradnikowa, Wlk. Brytania, 2009, 10 x 25

Podopieczny Jamiego Olivera, zwycięzca programu "Kucharz Jamiego", charyzmatyczny Aaron Craze, doczekał się swojego własnego programu telewizyjnego, w którym pokazuje nie tylko jak i co gotować, ale również, jak się bawić i jak spędzać czas z przyjaciółmi.

Aaron, który jeszcze przed pięciu laty zajmował się kładzeniem wykładzin, dzięki fundacji Fiffteen i własnej pracy odniósł sukces i zaczął pracować jako szef kuchni. Jest wytrwały i ambitny, do gotowania podchodzi z wielką energią. W swojej pierwszej własnej serii telewizyjnej przygotowuje pomysłowe dania wywodzące się z różnych regionów świata. To nic, że sam nie podróżował zbyt wiele, wystarczy, że wychował się na ulicach Londynu, które są tyglem, w którym łączą się kultury różnych narodów.

W każdym odcinku Aaron przygotowuje dania, które poda swoim kumplom w czasie spotkania. I myli się ten, kto wyobraża sobie, ze spotkają się przy pięknie nakrytym stole. Gospodarz programu jest w ciągłym ruchu. Fakt, że został szefem kuchni nie oznacza, ze musiał zrezygnować ze swoich przyjemności i zmienić grono znajomych. Nadal jeździ na deskorolce, spotyka się z parkour'owcami i uczestniczy w zawodach sportów ekstremalnych. Jego dania są symfonią smaku, dodatkowo zawsze podaje je w wymyślny, niepowtarzalny sposób. Aaron w kuchni jest w swoim żywiole, z pasją łamie powszechnie przyjęte kulinarne zasady, urozmaica przepisy i pokazuje, że przygotowywanie dań to niezła zabawa. Seria "Rude boy w kuchni" to przykład jak zwykły chłopak może stać się szefem kuchni, który zwraca na siebie oczy kulinarnego biznesu.

gospodarz programu: Aaron Craze

Dołącz do CANAL+ i oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz!
Nie wiesz jaką ofertę wybrać? Sprawdź porównanie!
OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA