Oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz! Sprawdź

(Good Chef Bad Chef 3), seria dokumentalna, Australia, 2010, 65 x 25


Człowiek z natury podatny jest na pokusy. Wiele osób nie potrafi wyzbyć się słabości, zwłaszcza jeśli chodzi o łamanie kulinarnych przykazań. Tymczasem na każdym kroku wywierana jest silna presja i promowany zdrowy styl życia. Lekarze nawołują do ograniczenia spożycia tłuszczów i cukrów, obniżenia poziomu cholesterolu w organizmie, zalecają przyjmowanie witamin. Jednak wiadomo, że wszyscy lubią dobrze zjeść - nasuwa się więc pytanie, czy to coś złego dogodzić sobie od czasu do czasu?

Twórcy serii "Żołądek, czy rozsądek?" przeciwstawiają sobie te dwa punkty widzenia i zasięgają opinii ekspertów reprezentujących odmienne stanowiska. Zagłębiają się w konflikt, który dotyczy każdego, kogo choć odrobinę obchodzi to, co zjada. Do widzów należy ocena, kto tak naprawdę ma rację. W programie obydwa "obozy" mają swoich reprezentantów, którzy będą starali się przekonać siebie nawzajem do swoich racji. W 3. serii programu Janella Purcell stanie naprzeciw Adriana Richardsona, znanego widzom Kuchni.tv z programów "Męski weekend" i "W interesie mięsożercy". Janella jest lekarzem holistycznym (zajmuje się leczeniem naturalnymi środkami) i irydologiem, dietetykiem a także specjalistką ziołolecznictwa. Wyznaje zasadę "Jesteś tym, co jesz" - nie rezygnując jednak z dobrego smaku. Natomiast Adrian jest wielkim miłośnikiem mięsa i pysznego, pełnego smaku jedzenia, "nieba w gębie" i kieruje się maksymą, że jeśli coś dobrze smakuje, trzeba to jeść, bez oglądania się na kalorie! W trzeciej serii programu bohaterowie zaserwują widzom smakołyki rodem z kuchni greckiej, indyjskiej, meksykańskiej, francuskiej, nie zabraknie też dań wegetariańskich, egzotycznych owoców, słodkości, dań dla dzieci czy pomysłów na grilla.

Widzowie serii sami muszą podjąć bitwę między rozumem a żołądkiem i odpowiedzieć na pytanie, jaki styl życia i żywienia wybierają.

Dołącz do CANAL+ i oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz!
Nie wiesz jaką ofertę wybrać? Sprawdź porównanie!

Komentarze

Zaloguj się by dodać komentarz.
OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA