Oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz! Sprawdź

(Good Chef Bad Chef 3), seria dokumentalna, Australia, 2010, 65 x 25


Człowiek z natury podatny jest na pokusy. Wiele osób nie potrafi wyzbyć się słabości, zwłaszcza jeśli chodzi o łamanie kulinarnych przykazań. Tymczasem na każdym kroku wywierana jest silna presja i promowany zdrowy styl życia. Lekarze nawołują do ograniczenia spożycia tłuszczów i cukrów, obniżenia poziomu cholesterolu w organizmie, zalecają przyjmowanie witamin. Jednak wiadomo, że wszyscy lubią dobrze zjeść - nasuwa się więc pytanie, czy to coś złego dogodzić sobie od czasu do czasu?

Twórcy serii "Żołądek, czy rozsądek?" przeciwstawiają sobie te dwa punkty widzenia i zasięgają opinii ekspertów reprezentujących odmienne stanowiska. Zagłębiają się w konflikt, który dotyczy każdego, kogo choć odrobinę obchodzi to, co zjada. Do widzów należy ocena, kto tak naprawdę ma rację. W programie obydwa "obozy" mają swoich reprezentantów, którzy będą starali się przekonać siebie nawzajem do swoich racji. W 3. serii programu Janella Purcell stanie naprzeciw Adriana Richardsona, znanego widzom Kuchni.tv z programów "Męski weekend" i "W interesie mięsożercy". Janella jest lekarzem holistycznym (zajmuje się leczeniem naturalnymi środkami) i irydologiem, dietetykiem a także specjalistką ziołolecznictwa. Wyznaje zasadę "Jesteś tym, co jesz" - nie rezygnując jednak z dobrego smaku. Natomiast Adrian jest wielkim miłośnikiem mięsa i pysznego, pełnego smaku jedzenia, "nieba w gębie" i kieruje się maksymą, że jeśli coś dobrze smakuje, trzeba to jeść, bez oglądania się na kalorie! W trzeciej serii programu bohaterowie zaserwują widzom smakołyki rodem z kuchni greckiej, indyjskiej, meksykańskiej, francuskiej, nie zabraknie też dań wegetariańskich, egzotycznych owoców, słodkości, dań dla dzieci czy pomysłów na grilla.

Widzowie serii sami muszą podjąć bitwę między rozumem a żołądkiem i odpowiedzieć na pytanie, jaki styl życia i żywienia wybierają.

Dołącz do CANAL+ i oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz!
Nie wiesz jaką ofertę wybrać? Sprawdź porównanie!

Komentarze

Zaloguj się by dodać komentarz.

AMA 10 lat temu

Chciałam zapytać autora "kuchennej " ramówki jak to się dzieje,że b.często są emito-
wane programy nie ujęte w ramówce jak np.dziś ADAM w sieci ok.21,2o.Podobnie
było w sobotę czy niedzielę.Wygląda na to,że ten program jest traktowany jak "zapchaj
dziura".
Dzięki takim zabiegom autora ramówki nie widziałam odcinka 8 i 11 a już mamy
powtórki.
Inna przypadłość autora to notoryczne mieszanie serii.Pomieszane były odcinki "Jamie w domu". Teraz autor bawi sie z NA SŁODKO. Po zakończeniu II serii kolej przyszła na III.
Wyemiowano odcinki do 3/7 MOKKA i następnego dnia wróciliśmy do 2/8 ORZECHY
NERKOWCA i tak robimy powtórke 2 serii.
Czy układanie ramówki odbywa się na zasadzie koncertu życzeń, przypadku?
Mam nadzieję,że ta przypadkowość to już przeszłość.Proszę też nie tłumaczyć tego
bałaganu "trudnościami technicznymi".
Pozdrawiam.

rybka65 10 lat temu

Bardzo lubię ten program czekam kiedy znowu można będzie go oglądac

OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA