Lifestylowy czerwiec w CANAL+ online

6 czerwca 2022

W czerwcu zapraszamy widzów CANAL+ online w podróż do Wielkiej Brytanii z gospodarzami programów 'Rick Stein w Kornwalii' i 'Ucieczka do miasteczka'. Szef kuchni Rick pokaże najlepsze puby i restauracje w rodzinnej Kornwalii, opowie o miejscowych przysmakach i spróbuje lokalnych produktów.

Rick Stein w Kornwalii, seria dokumentalna, premiera 18.06 o godz. 18:30 w CANAL+ KUCHNIA i w serwisie CANAL+ online.

Czas na kulinarno-krajoznawczą wyprawę do Kornwalii z Rickiem Steinem w roli przewodnika. Brytyjski szef kuchni i gospodarz programów telewizyjnych, zaprasza widzów do swojego rodzinnego hrabstwa, w którym mieszka od prawie pół wieku i z powodzeniem prowadzi gastronomiczno-hotelarski biznes. Wraz z Rickiem odwiedzimy najlepsze restauracje i puby w różnych częściach Kornwalii, poznamy lokalne specjały i będziemy podziwiać urokliwe nadmorskie krajobrazy. Smakowita podróż bez wychodzenia z domu!

Żołądek czy rozsądek? 9
Żołądek czy rozsądek? 9

Żołądek czy rozsądek? 9, seria kulinarna, od 06.06 od poniedziałku do piątku o godz. 16:00 w CANAL+ KUCHNIA oraz w serwisie CANAL+ online.

Grzeszne przyjemności czy zbilansowane posiłki? Adrian Richardson i Zoe Bingley-Pullin ponownie spotykają się w kuchni, by przekonywać widzów do swoich wizji gotowania. Adrian lubi obfite dania, pełne masła, węglowodanów i mięsa. Zoe stawia na lekkie, kolorowe posiłki, w których królują warzywa. Przed nami 65 odcinków, w których oboje zaprezentują autorskie przepisy, inspirowane kuchniami świata, m.in. irańską, meksykańską, szwedzką, marokańską i indyjską. Będzie pysznie, lekko i grzesznie ? dla każdego coś miłego.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2023-05-31

Lifestylowy czerwiec w CANAL+ online: SŁODKA JAK SUGAR, W OGRODOWEJ KUCHNI MARCUSA

W czerwcu zapraszamy na wspaniałe serie kulinarne i masę pysznych przepisów dla fanów gotowania w CANAL+ KUCHNIA.

Czytaj więcej

2023-05-12

Nowy sezon DOMOWEJ PIEKARNI KUCHARSKIEGO na CANAL+ KUCHNIA

Pszenny, żytni, na zakwasie ? chleb, choć wydawałoby się doskonale nam znany, nigdy się nie nudzi. A ponieważ chleb chlebowi nierówny, o czym wie każd...

Czytaj więcej
OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA