Lifestylowy czerwiec w CANAL+ online

6 czerwca 2022

W czerwcu zapraszamy widzów CANAL+ online w podróż do Wielkiej Brytanii z gospodarzami programów 'Rick Stein w Kornwalii' i 'Ucieczka do miasteczka'. Szef kuchni Rick pokaże najlepsze puby i restauracje w rodzinnej Kornwalii, opowie o miejscowych przysmakach i spróbuje lokalnych produktów.

Rick Stein w Kornwalii, seria dokumentalna, premiera 18.06 o godz. 18:30 w CANAL+ KUCHNIA i w serwisie CANAL+ online.

Czas na kulinarno-krajoznawczą wyprawę do Kornwalii z Rickiem Steinem w roli przewodnika. Brytyjski szef kuchni i gospodarz programów telewizyjnych, zaprasza widzów do swojego rodzinnego hrabstwa, w którym mieszka od prawie pół wieku i z powodzeniem prowadzi gastronomiczno-hotelarski biznes. Wraz z Rickiem odwiedzimy najlepsze restauracje i puby w różnych częściach Kornwalii, poznamy lokalne specjały i będziemy podziwiać urokliwe nadmorskie krajobrazy. Smakowita podróż bez wychodzenia z domu!

Żołądek czy rozsądek? 9
Żołądek czy rozsądek? 9

Żołądek czy rozsądek? 9, seria kulinarna, od 06.06 od poniedziałku do piątku o godz. 16:00 w CANAL+ KUCHNIA oraz w serwisie CANAL+ online.

Grzeszne przyjemności czy zbilansowane posiłki? Adrian Richardson i Zoe Bingley-Pullin ponownie spotykają się w kuchni, by przekonywać widzów do swoich wizji gotowania. Adrian lubi obfite dania, pełne masła, węglowodanów i mięsa. Zoe stawia na lekkie, kolorowe posiłki, w których królują warzywa. Przed nami 65 odcinków, w których oboje zaprezentują autorskie przepisy, inspirowane kuchniami świata, m.in. irańską, meksykańską, szwedzką, marokańską i indyjską. Będzie pysznie, lekko i grzesznie ? dla każdego coś miłego.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2022-05-09

Lifestylowy maj w CANAL+ online

Wraz z nadejściem ciepłych dni coraz częściej myślimy o biesiadowaniu na świeżym powietrzu. W maju w CANAL+ KUCHNIA na wszystkich miłośników grillowa...

Czytaj więcej

2022-04-01

Lifestylowy kwiecień w CANAL+ online

W kwietniu, zapraszamy widzów CANAL+ online do wspólnego gotowania na świeżym powietrzu wraz z gospodarzami programu 'Zgrillowani 2'. Z okazji zbliżaj...

Czytaj więcej
OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA