Lifestylowe hity na kwiecień w CANAL+ online: WIELKIE WYZWANIE Z JAMIE OLIVEREM, KUDŁACZE NA MOTORACH - ZNÓW W DOMU 2, M JAK MIĘSO 5, ZGRILLOWANI 3

6 kwietnia 2023

Pierwszy prawdziwie wiosenny miesiąc tego roku to w CANAL+ online mnóstwo kulinarnych popisów. To wszystko za sprawą gospodarzy i ulubionych programów CANAL+ KUCHNIA.

Wiosna! Nie zabraknie fantastycznych przepisów. W piątym sezonie M JAK MIĘSO Andrzej i Jurek zaserwują szlagiery mięsnej kuchni polskiej, a w trzeciej edycji serii ZGRILLOWANI udowodnią, że na ruszcie można przyrządzić nie tylko kiełbaski!

WIELKIE WYZWANIE Z JAMIE OLIVEREM
WIELKIE WYZWANIE Z JAMIE OLIVEREM © 2022 Jamie Oliver

WIELKIE WYZWANIE Z JAMIE OLIVEREM, seria kulinarna, premierowe odcinki w niedziele o godz. 18:30 w CANAL+ KUCHNIA oraz w serwisie CANAL+ online.

Tego jeszcze nie było! Brytyjscy kucharze ? zawodowcy i amatorzy ? rywalizują o prestiżową umowę z wieloletnim wydawcą książek Jamiego Olivera, szacownym Penguin Books. Muszą przekonać jury, że ich przepisy są oryginalne, umiejętności kulinarne ? wyjątkowe, a książka ma potencjał na bestseller. Taka szansa nie trafia się często. Wśród sędziów ? Jamie Oliver, Louise Moore i Georgina Hayden. Komu dadzą szansę na debiut?

KUDŁACZE NA MOTORACH - ZNÓW W DOMU 2
KUDŁACZE NA MOTORACH - ZNÓW W DOMU 2 © South Shore Productions Limited MMXXII

KUDŁACZE NA MOTORACH - ZNÓW W DOMU 2, seria kulinarna, premiera 8.04 o godz. 12:45 w CANAL+ KUCHNIA oraz w serwisie CANAL+ online.

David Myers i Si King wyruszają na kulinarną misję. Będą pomagać właścicielom restauracji i pubów w znalezieniu lokalnych dostawców oferujących jak najlepsze składniki, które posłużą do stworzenia nowych potraw. Czy dzięki ich pomysłom uda się urozmaicić menu, osiągnąć wyżyny smaku, przyciągnąć nowych klientów, a nawet zawalczyć o gwiazdkę Michelin? Kibicujmy kudłaczom w tej słusznej sprawie.

M JAK MIĘSO 5
M JAK MIĘSO 5 © CANAL+ Polska S.A. 2023

M JAK MIĘSO 5, seria kulinarna, premiera 16.04 o godz. 12:30 w CANAL+ KUCHNIA oraz w serwisie CANAL+ online.

Piąty sezon programu powstał pod hasłem: ?w obronie kuchni polskiej?. Andrzej Andrzejczak i Jurek Sobieniak sięgną po mięsne szlagiery i zaproponują własne wersje ulubionych, rodzimych dań. Schab, wątróbka, żeberka, polędwica ? tradycyjnie lub z nowoczesnym twistem, podane w apetyczny sposób, z oryginalnymi dodatkami. "Cudze chwalicie, swego nie znacie" nie ma tu racji bytu!

ZGRILLOWANI 3
ZGRILLOWANI 3 © CANAL+ Polska S.A. 2023

ZGRILLOWANI 3, seria kulinarna, premiera 30.04 o godz. 13:00 w CANAL+ KUCHNIA oraz w serwisie CANAL+ online.

Andrzej Andrzejczak i Jurek Sobieniak ? mistrzowie w przyrządzaniu mięsa znowu udowodnią, że na grillu przygotować można dużo więcej niż tylko kiełbaski i karkówkę. Pokażą, jak wydobyć z grillowanych dań pełnię smaku i aromatu oraz zaskoczą oryginalnymi przepisami.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2023-05-31

Lifestylowy czerwiec w CANAL+ online: SŁODKA JAK SUGAR, W OGRODOWEJ KUCHNI MARCUSA

W czerwcu zapraszamy na wspaniałe serie kulinarne i masę pysznych przepisów dla fanów gotowania w CANAL+ KUCHNIA.

Czytaj więcej

2023-05-12

Nowy sezon DOMOWEJ PIEKARNI KUCHARSKIEGO na CANAL+ KUCHNIA

Pszenny, żytni, na zakwasie ? chleb, choć wydawałoby się doskonale nam znany, nigdy się nie nudzi. A ponieważ chleb chlebowi nierówny, o czym wie każd...

Czytaj więcej
OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA