Oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz! Sprawdź

Donna Hay - szybkie, świeże, proste


(Donna Hay, Fast, Fresh, Simple), seria dokumentalna, Australia, 2009, 13 x 30

Donna Hay jest w Australii ikoną domowego gotowania. W swoim nowym programie pokazuje jak przygotować dania, które można znaleźć w jej niezwykle popularnych książkach kucharskich.

W tej serii zobaczymy, co sprawia, że przepisy, książki i czasopisma Donny są tak kochane i podziwiane przez ludzi na całym świecie. W programie prowadząca daje rady i wskazówki oraz zdradza sztuczki, które pomagają każdemu przygotować potrawy sygnowane jej niepowtarzalnym stylem. Przepisy Donny są bardzo proste, więc nawet początkującym kucharzom uda się uzyskać zamierzony efekt. Widzowie dowiedzą się, jak szybko i bez spędzania długich godzin w kuchni przygotować smaczne i zdrowe dania. Wiele użytecznych wskazówek znajdą w programie szczególnie osoby pracujące, które w tygodniu nie mają wiele czasu na gotowanie. Trzema podstawowymi zasadami w kuchni Donny są: szybko, świeżo i prosto. Gospodyni programu udowadnia, że przygotowywanie posiłków relaksuje i sprawia przyjemność, pokazuje nowoczesne zastosowanie tradycyjnych receptur oraz prezentuje, jak przechowywać i wykorzystywać kupione wcześniej składniki. Donna Hay w swoich książkach wyznacza wzorce i inspiruje nowe pokolenia kucharzy. A jej potrawy smakują równie dobrze, jak wyglądają!

Donna Hay - autorka i dziennikarka kulinarna. Jej książki kucharskie były wielokrotnie nagradzane i sprzedały się na całym świecie w ponad czterech milionach egzemplarzy. Pracę jako dziennikarka zaczęła w wieku 19 lat, zaś mając zaledwie 25 została redaktorką działu kulinarnego w Marie Claire. Obecnie wydaje swoje własne czasopismo "Donna Hay Magazine".

gospodyni programu: Donna Hay

Dołącz do CANAL+ i oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz!
Nie wiesz jaką ofertę wybrać? Sprawdź porównanie!
OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA