Oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz! Sprawdź


Program poradnikowy, Polska, 2010, 6 x 13

Czas na imprezę! Bez obaw, przygotowanie potraw nie musi być uciążliwe. Jest sposób, aby przygotować przyjęcie i wciąż mieć czas na makijaż, ubranie się i uśmiech! Jak to zrobić, zdradza Agata Jędraszczak w programie "ImprezuJemy".

Spotkania z przyjaciółmi są doskonałą okazją, aby zaprezentować swoje kulinarne umiejętności i miło spędzić czas. Niestety często tę wizję przytłacza perspektywa godzin spędzonych przy kuchennym blacie. Warto więc wcześniej opracować menu i nie dać się zaskoczyć w dniu przyjęcia. Gospodyni programu podaje proste i inspirujące pomysły na imprezy z doskonałym jedzeniem, okraszone odpowiednią oprawą i aranżacją przestrzeni. Tematyczne przyjęcia to klucz do udanej zabawy. W zależności od tematu Agata przygotowuje dania, które najlepiej się sprawdzą i będą miłą niespodzianką dla gości. Oprócz menu zastanawia się nad dodatkowymi atrakcjami i zabawami, które uczestnicy imprezy będą wspominać przez długi czas.

Długi weekend to dobra okazja do biesiadowania - dlatego właśnie w pierwszym odcinku serii Agata zaprasza na piknik. Do przyjaciół wysyła pęczek ziół przewiązanych sznureczkiem z doczepionym bilecikiem -zaproszeniem. Jeszcze kilka drobiazgów, jak kolorowe lampiony, girlandy z kwiatów i piknikowe dania - impreza gotowa. W kolejnych odcinkach na Agatę czekają nowe wyzwania: "białe" przyjęcie na chrzest lub komunię, kinder bal, męska impreza, disco party czy spotkanie "powakacyjne". "ImprezuJemy" to doskonały przepis na udaną imprezę.

Agata Jędraszczak - blogerka kulinarna (http://kuchniaagaty.blogspot.com/) specjalizująca się w szybkich i efektownych daniach idealnych na imprezę. Prawniczka z wykształcenia i kucharka z powołania, miłośniczka kuchennych eksperymentów i nietypowych wyzwań kulinarnych.

gospodyni programu: Agata Jędraszczak

Dołącz do CANAL+ i oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz!
Nie wiesz jaką ofertę wybrać? Sprawdź porównanie!

Inne programy prowadzącego

OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA