Oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz! Sprawdź


Jedzenie to jedna z największych przyjemności człowieka. Niestety nie każdy z nas posiada naturalną skłonność do eksperymentowania i wiedzę, jak gotować. Z pomocą przychodzi Piotr Kucharski, który pokaże, jak przełamać kulinarną rutynę.

W każdym odcinku prowadzący zagości w progach innego domu, aby poznać jego mieszkańców i ich kulinarne zwyczaje. Dowie się, jakie potrawy najczęściej jedzą, jak je przygotowują i jak robią zakupy. Przekona się, że jadłospis większości jego rozmówców jest monotonny i obfituje w wysoko przetworzone produkty. W niemal każdym domu marnuje się i wyrzuca dużo jedzenia. Jak temu zapobiec? Jak urozmaicić codzienny jadłospis? Jak gotować smacznie, zdrowo i ekonomicznie? Poznaj Kucharskiego pomysł na kuchnię!

PREMIERA: SOBOTY, OD 22 SIERPNIA, GODZ. 16:00

Dołącz do CANAL+ i oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz!
Nie wiesz jaką ofertę wybrać? Sprawdź porównanie!

Najbliższe emisje

Więcej

Komentarze

Zaloguj się by dodać komentarz.

Emusia 4 lata temu

Dzień dobry. Oglądałam w TV Pański program "Kucharskiego pomysł na ...", odcinek, w którym gotował Pan "Gulasz z warzywami i jajkiem sadzonym". Zainteresował mnie pomysł na ryż z imbirem i rodzynkami. Weszłam na stronę internetową i tam odnalazłam ten przepis, a w nim: ugotuj ryż zgodnie z przepisem. I co? Jak się Pan z tego wytłumaczy? A może doczekam się przepisu na ten nietuzinkowy RYZ? Pozdra

OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA