Oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz! Sprawdź


magazyn, Polska, 2009, 10 x 26

W kulinarną podróż szlakiem tradycyjnych smaków północnych Włoch zaprasza Maryla Musidłowska. W programie "Mammaryla", z dziennikarską dociekliwością spróbuje pokazać tajniki włoskich produktów, które sprawiają, że kuchnia Italii cieszy się tak wielką popularnością. Poznani w podróży Włosi, zaproszą ją do swoich domów, żeby pokazać jak gotują dla najbliższych. Odwiedzi wielkie fabryki i regionalne restauracje. Może dzięki temu programowi łatwiej będzie zrozumieć dlaczego nasze nastoletnie dzieci rezygnują ze schabowego z kapustą, na rzecz pizzy, risotta i makaronów?

Maryla sama jest mamą, dlatego doskonale wie, jak ważne jest aby zachęcić nastoletnie dzieci do zdrowego jedzenia i samodzielnego gotowania. W swoim programie udowadnia, że w polskich warunkach można z powodzeniem przygotowywać dania z włoskiego menu. Jednym z celów Maryli jest również zachęcenie do świadomych zakupów i doboru składników. Zdradzi, o jakie produkty warto się postarać, jak je wykorzystać i odkryje swoje kulinarne tajemnice, które zainspirują do kreatywności w kuchni. Program z pewnością zaciekawi wszystkie mamy ale też wszystkich, którzy kochają włoską kuchnię. Buon appetito!

Maryla Musidłowska jest dziennikarką, zajmującą się tematyką kulinarną i wnętrzarską. Pracuje też jako stylistka i scenograf. W Kuchni.tv pracowała przy następujących programach: Słodki Drań, Para w Kuchni, Dietosfera, Jak Piotr Przykazał, Teraz Brygida. Prowadziła program kulinarny "Spiżarnia Maryli". Jest autorką felietonów kulinarnych w magazynie "Elle" i materiałów o kuchni i wnętrzach w "InStyle" i "Olivii" . Tym razem wystąpi przede wszystkim w roli matki wiecznie głodnego nastolatka, poszukującej natchnienia w swoich eksperymentach z kuchnią włoską.

gospodyni programu: Maryla Musidłowska


Partnerzy programu:

Dołącz do CANAL+ i oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz!
Nie wiesz jaką ofertę wybrać? Sprawdź porównanie!

Inne programy prowadzącego

OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA