Oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz! Sprawdź


magazyn, Polska, 2010, 12 x 13

Polacy kochają kuchnię włoską. Maryla Musidłowska w swoim najnowszym programie "Maryla al dente" zdradza własne przepisy inspirowane kuchnią włoską i przygotowywane z najlepszych polskich produktów, przede wszystkim makaronu, mięs i warzyw.

W każdym odcinku gospodyni programu przygotuje wyśmienite dania dla zaproszonych gości, ale zanim usiądą do stołu Maryla zabiera widzów na wycieczkę po warszawskich sklepach, w poszukiwaniu najlepszych składników. Zawiodą się widzowie, którzy spodziewają się zakupów w supermarketach - czas odwiedzić lokalne bazarki, małe osiedlowe warzywniaki, prawdziwego rzeźnika czy podwarszawskie gospodarstwa rolne! Świeże składniki to podstawa w kuchni!

Maryla przygotuje szybkie i efektowne dania, które wszyscy z łatwością mogą przyrządzić w domu. Zdradzi, o jakie produkty warto się postarać, jak je wykorzystać i odkryje swoje kulinarne tajemnice, które zainspirują do kreatywności w kuchni. Program z pewnością zaciekawi miłośników włoskich smaków! Buon appetito! W pierwszym odcinku Maryla Musidłowska przygotuje carpaccio z buraków, pyszne ciasto kasztanowe oraz makaron orkiszowy z fasolą i tuńczykiem.

Maryla Musidłowska jest dziennikarką zajmującą się tematyką kulinarną i wnętrzarską. Pracuje też jako stylistka i scenograf. W Kuchni.tv prowadziła programy "Spiżarnia Maryli" i "MamMaryla", pracowała przy programach: "Słodki Drań", "Para w kuchni", "Dietosfera", "Jak Piotr Przykazał", "Teraz Brygida!". Jest autorką felietonów kulinarnych w magazynie "Elle" i materiałów o kuchni i wnętrzach w "InStyle" i "Olivii".

gospodarz programu: Maryla Musidłowska


Partner programu:

Dołącz do CANAL+ i oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz!
Nie wiesz jaką ofertę wybrać? Sprawdź porównanie!

Inne programy prowadzącego

OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA