Oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz! Sprawdź


(Boys weekend), program poradnikowy, Australia, 2008, 13x30

Czterech szefów kuchni, cztery narodowości - czterech kumpli i... męski weekend! Będzie pysznie i wesoło!

Co może wyniknąć z weekendowego spotkania czterech szefów kuchni, którzy pracują sześćdziesiąt godzin tygodniowo w gorących kuchniach swoich restauracji, pod wpływem stresu? Jak sami mówią, każdy w końcu potrzebuje trochę odpocząć i zrelaksować się.

W czasie "Męskiego weekendu" spotykają się Gary Mehigan, Adrian Richardson, Miguel Maestre i Manu Fiedel. Gary jest Anglikiem, pracował w restauracjach na całym świecie i właściwie nie ma rzeczy, których nie wiedziałby o jedzeniu. Dodatkowo jest mistrzem ciętych ripost i miłośnikiem przyrządzania zdradliwych drinków. Jego kumpel Adrian pochodzi z Australii, ma bardzo specyficzne poczucie humoru, a w kuchni ceni ponad wszystko mięso. Miguel z Hiszpani, najmłodszy z kulinarnego kwartetu ma smykałkę do gotowania, serce na dłoni i fryzurę niczym gwiazda rocka... Ostatni członek weekendowej ekipy to Francuz Manu - głośny, czasem trochę grubiański i nieprzyzwoity, ma w sobie coś z clowna ale przede wszystkim jest jednym z najlepszych francuskich szefów kuchni.

Weekendowe spotkania to przede wszystkim gotowanie, przyrządzanie drinków, męskie żarty i przechwałki, wszystko podszyte nutą rywalizacji i ubarwione niekończącymi się historiami z życia czterech przyjaciół.

W czasie wspólnych weekendów bohaterowie serii m. in. urządzą sobie biwak pod gołym niebem, zaszyją się w hiszpańskiej willi, wywołają sztorm kuchni na pokładzie jachtu, będą grillować w Alpach pokrytych śniegiem i przemierzą motocyklami pół Australii, będą pędzić bydło w dzikich ostępach kraju i oddawać się uciechom na słonecznej plaży...

Dołącz do CANAL+ i oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz!
Nie wiesz jaką ofertę wybrać? Sprawdź porównanie!
OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA