Oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz! Sprawdź


magazyn, Polska, 2010, 6 x 30

Świat jest globalną wioską i razem z przybyszami z różnych jego zakątków docierają do naszego kraju produkty i dania z dalekich stron. Chilijskie Pastel de Choclo, wietnamskie Pho, lankijskie Roti, czy indonezyjskie Mie Goreng to przysmaki, które być może można znaleźć tuż za rogiem własnej ulicy. Warto więc rozejrzeć się wokół siebie i poszukać tych nietypowych dań. Warto uruchomić fantazję i wyruszyć w podróże po całym świecie nie przekraczając granic Polski.

"Po-smak świata" jest opowieścią o podróżach w poszukiwaniu kuchni z różnych stron, które odnajdujemy w naszych polskich miastach. W kolejnych odcinkach prowadząca Gosia Molska spotka się z ciekawymi ludźmi, dla których pobyt w Polsce wiąże się z potrzebą kultywowania tradycji kulinarnych swoich krajów. Znajdzie ciekawe dania, które bez problemu można przygotować w Polsce i dzięki temu choć na chwilę przeniesie się w odległe zakątki naszej smacznej planety.

W pierwszym Gosia postara się rozgryźć kuchnię chiliską. Pomogą jej w tym znajomi Chilijczycy i wybitny szef kuchni Pablo Galvez, który niedawno odwiedził Polskę. Gosia przygotuje kilka popularnych w Chile dań, a jej kulinarne zmagania ocenią chilijscy goście.gospodyni programu: Gosia Molska

Dołącz do CANAL+ i oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz!
Nie wiesz jaką ofertę wybrać? Sprawdź porównanie!

Komentarze

Zaloguj się by dodać komentarz.

Gazo 6 lat temu

Można obejrzeć gdzieś jeszcze ten program?

_____________
Opinie o Incredit i NetCtrdit: [link=Pierwsza pożyczka w NetCredit lub Incredit]http://antyhaczyk.blogspot.com/2015/07/netcredit-incredit-opinie.html[/link]
Sprawdź opinie o Net Credit / InCredit zanim pożyczysz!

mancol68 10 lat temu

P. Gosia fantastycznie faluje biodrami jak idzie np. turecką ulicą. Z przodu też ciasteczka. Niestety na tym koniec.

ania7403 10 lat temu

[quote brutus_lisica napisała 05.03.2012 23:47]
i paskudna --------------akurat to pisze duzo osob na tym forum............:) i co usuniecie wszystkie komentarze ?
[/quote]

brutus_lisica, dawaj swoje zdjęcie, wrzuć tutaj, ocenimy, jak Ty się prezentujesz.

myszsza 10 lat temu

[quote brutus_lisica napisała 05.03.2012 23:59]
a ja prosze o usuniecie tej paskudy bo mi psuje relax z tv kuchnia, musze przelaczac miedzy programami i sie stresuje jak przysne i mnie to " cos " obudzi glosikiemm przedszkolanki............. CHAMSTWO TO TERRORYZM JEST , znecanie sie nad widzem
[/quote]
Ale dlaczego chcesz mi zabronić oglądania? Po prostu zmień kanał.

garimicha 10 lat temu

[quote brutus_lisica napisała 05.03.2012 23:59]
---ciach---
znecanie sie nad widzem
[/quote]

Pod tym się podpiszę jak najbardziej. Wystarczy program pani GM porównać z "Globcooker'em" Freda Chesnau. Gdzie Rzym, gdzie Krym...

[quote Szklarka napisała 19.02.2012 20:29]
---ciach---
Programy Gosi Molskiej ---ciach--- są interesujące, kolorowe, pełne ciekawostek
[/quote]

Do "Globcooker'a" niestety dystans jak stąd do Plutona, pod wieloma względami. Interesujące? Na pewno nie. Kolorowe? Jak "Gala" albo "Plejada"! Pełne ciekawostek? Takie ciekawostki można znaleźć w Wikipedii.

Nie mam nic przeciwko polskim programom kulinarnym, bo przy każdym doskonale się bawię. Mam ubaw słuchając "rewelacji" prosto z wikipedii głoszonych przez jedną prowadzącą. Turlam się ze śmiechu, jak inni z kolei robią "jajecznicę z tofu" bez jajek (no bez jaj proszę!), albo "schabowego z soi" i przypomina mi się "ogonówka drobiowa wędzona" przy okazji.

Z drugiej strony, to co wyprawia Łukasz w Dzikim Obiedzie wprawia mnie w autentyczny podziw.
Mammaryla gotuje w sposób, który i ja bardzo lubię.
Zwrócenie uwagi i przypomnienie, że kuchnia polska jest kuchnią sezonową to też trafienie w 10...
i mógłbym tak wyliczać, bo rzeczywiście dobrych polskich programów kulinarnych nie brak.

Program Pani GM, niestety, do nich nie należy.

brutus_lisica 10 lat temu

i paskudna --------------akurat to pisze duzo osob na tym forum............:) i co usuniecie wszystkie komentarze ?

Pyzka 10 lat temu

brutus_lisica, nie rozumiesz - krytyka może być konkretna a jednak wyrażona w grzeczny sposób a może być po prostu chamska, nawet bardzo i ta zamieszczona tutaj niżej (ta usunięta) była właśnie z gatunku tych drugich. Każdy ma prawo wyrazić własne zdanie - napisać co i dlaczego mu się nie podoba bo nie musi mu się podobać, ale po co obrażać innych?

brutus_lisica 10 lat temu

[quote Pyzka napisała 16.02.2012 21:33]
może nie jest to mój ulubiony program, ale ileż jadu i złości trzeba mieć w sobie żeby wypisywać takie komentarze jak brutus_lisica! wiele osób na pewno ogląda tę serię i lubi prowadzącą a przytyki do urody są obrzydliwe! każdy z nas jest taki jakim go natura stworzyła chociaż ja uważam, że Małgosi niczego nie brakuje i bardzo sympatyczna z niej osóbka
[/quote]

acta ?

Szklarka 10 lat temu

A ja lubię nasze polskie programy kulinarne! Programy Gosi Molskiej oglądamy z mężem z zainteresowaniem - są interesujące, kolorowe, pełne ciekawostek, a sama prowadząca bardzo sympatyczna. Uwielbiam też program Dziki Obiad i w sezonie z pewnością wykorzystam rady pana Łukasza w swojej kuchni na działce.
A co do głosu lektora, to rozumiem, że nie wszystkim może się podobać, ale polska wersja Bitwy na Noże i Widelce była całkiem zabawna. A po za tym myślę, że z oferty Kuchni.tv każdy może wybrać coś dla siebie i nie ma co narzekać na polskie programy (zwłaszcza w porównaniu do innych stacji).

Sara 10 lat temu

Najważniejsze,aby prowadząca program byłą OSOBĄ...uroda ma mniejsze znaczenie.
Niestety,nasze rodzime produkcje są zdominowane przez ludzi ,których "kamera nie lubi",nadto mizdrzących się do widza,mówiących nieciekawie,obecnych w kadrze do znudzenia.Może to efekt importu tandetnych programów z zagranicy...tu stosunek kitu do pereł wynosi 50% - 50%.W przypadku naszej "twórczosci" KIT przekracza 90%.
Ale jestem optymistą,program się rozwinie,redakcja poszuka ciekawszych redaktorów...
P.S.Koszmarny jest lektor "autopromocji",szczególnie głos.Ta osoba prowadzi również
pożal się Boże "program rozrywkowy" Ugotowani czy coś takiego.

OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA