Oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz! Sprawdź

Be Active. Ewa Chodakowska 2

Be Active. Ewa Chodakowska 2

seria poradnikowa, Polska, 2015, 12 x 25


Kuchnia to coś więcej niż tylko jedzenie. To styl życia i radość z dobrego samopoczucia. Kuchnia to także zdrowie i aktywność fizyczna. Nikt lepiej nie łączy tych dwóch tematów niż Ewa Chodakowska, najbardziej znana w Polsce trenerka fitness.

"Be Active. Ewa Chodakowska" to pierwszy telewizyjny program prowadzony w pełni przez Ewę Chodakowską i sygnowany jej nazwiskiem. A to już drugi sezon tej serii a w nim nowe pomysły, przepisy i ćwiczenia! Program łączy kwestie kulinarne z tematyką fitness. Ewa wraz ze swoim zespołem (kucharzem i dietetyczką) zachęca widzów do zdrowego trybu życia i pokazuje, jak wytrwać w postanowieniach, by ostatecznie odmienić swoje życie.

W każdym z odcinków widzowie Kuchni+ mogą zobaczyć, jak się odżywiać i ćwiczyć, by zobaczyć i poczuć efekty. Prowadząca przedstawi gotowe zestawy ćwiczeń wraz z praktycznymi poradami z jaką częstotliwością z nich korzystać. Można się także dowiedzieć z jakich produktów i składników w kuchni należy zrezygnować, a które powinno się włączyć do codziennej diety.

Ewa Chodakowska jest 32-letnią ekspertką w dziedzinie fitness. W Atenach skończyła prestiżową Akademię Pilatesu i college sportowy. Jest autorką książek, w tym "Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską". Jej oficjalny profil na Facebooku ma prawie 1,4 miliona fanów. Niespełna rok temu ruszyło jej autorskie studio fitness Be Active w Warszawie. W maju tego roku pobiła rekord Guinnesa w największym otwartym treningu fitness w historii.

PREMIERA: W KAŻDĄ SOBOTĘ, OD 14 MARCA, 11:00

Dołącz do CANAL+ i oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz!
Nie wiesz jaką ofertę wybrać? Sprawdź porównanie!
OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA