Oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz! Sprawdź


(Paul Hollywood's Bread), seria poradnikowa, Wlk. Brytania, 2013, 6 x 30

Chleb jada się niemal na każdej szerokości geograficznej. Jednak nawet z tak powszechnego produktu można uczynić prawdziwy przysmak. Tym bardziej, że każdy może go przygotować samodzielnie. A jak to zrobić pokaże Paul Hollywood.

Popularny brytyjski piekarz zabiera widzów w świat pieczywa. Dzieli się tym samym swoją pasją. Większość ludzi jada chleb, ale na pewno mało kto zdaje sobie sprawę, że można go niewielkim nakładem sił i kosztów przygotować w domu. Prowadzący nie tylko pokaże przepisy na pieczywo, ale także sposoby na jego wykorzystanie w smakowitych potrawach. Każdy z odcinków będzie poświęcony innemu rodzajowi chleba. W ten sposób Paul zaprezentuje klasyczny brytyjski chleb, kontynentalne odmiany chleba, tzw. flat bread oraz słodkie pieczywo i chleby wzbogacane rozmaitymi dodatkami.

Paul Hollywood to jeden z najwybitniejszych brytyjskich piekarzy. Karierę zawodową zaczął już w wieku kilkunastu lat w piekarni swojego ojca. Następnie pracował na Cyprze, by potem wrócić na Wyspy i zacząć występować w telewizji. Znany jest przede wszystkim jako sędzia w brytyjskim programie reality "The Great British Bake Off". Ma własną piekarnię w Aylesham, która zaopatruje m.in. sklep Harrods.

Dołącz do CANAL+ i oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz!
Nie wiesz jaką ofertę wybrać? Sprawdź porównanie!
OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA