Oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz! Sprawdź

Wypieki i desery Paula Hollywooda

Wypieki i desery Paula Hollywooda zobacz Wypieki i desery Paula Hollywooda 2018-02-16 12:58:58
Wypieki i desery Paula Hollywooda

(Paul Hollywood's Pies and Puds), serial poradnikowa, Wlk. Brytania, 2013, 20 x 60

Brytyjczycy twierdzą, że niewiele jest tak dobrych rzeczy jak przepyszny steak & ale pie, czyli ciasto z gulaszem. Na pewno zgodzi się z tym znany i ceniony piekarz, Paul Hollywood. Jego najnowszy program "Wypieki i desery Paula Hollywooda" można obejrzeć tylko w Kuchni+.

Prowadzący to popularny w Wielkiej Brytanii piekarz. Widzowie Kuchni+ pamiętają go z programu "Chleby Paula Hollywooda", w którym pokazał fascynujący świat pieczywa. Hollywood prezentował w nim m.in klasyczny brytyjski chleb, kontynentalne odmiany chleba, tzw. flat bread oraz słodkie pieczywo i chleby wzbogacane rozmaitymi dodatkami.

Tym razem odkryje przed widzami inne rodzaje wypieków ze szczególnym wskazaniem na desery. W każdym odcinku zaprezentuje trzy przepisy. W programie będzie można zobaczyć tradycyjne brytyjskie potrawy zmodyfikowane przez Hollywooda, w tym m.in. placek z jabłkami czy placek z mięsem i ziemniakami. Nie zabraknie też bardziej urozmaiconych propozycji, jak dyniowo-imbirowy sernik czy Black Forest Trifle.

Paul Hollywood to jeden z najwybitniejszych brytyjskich piekarzy. Karierę zawodową zaczął już w wieku kilkunastu lat w piekarni swojego ojca. Następnie pracował na Cyprze, by potem wrócić na Wyspy i zacząć występować w telewizji. Znany jest przede wszystkim jako sędzia w brytyjskim programie reality "The Great British Bake Off". Miał własną piekarnię w Aylesham, która zaopatrywała m.in. sklep Harrods.

Dołącz do CANAL+ i oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz!
Nie wiesz jaką ofertę wybrać? Sprawdź porównanie!

Komentarze

Zaloguj się by dodać komentarz.
OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA