oglądaj również przez internet

Czy na pewno umiesz gotować? 4

Czy na pewno umiesz gotować? 4 - zwiastun serii zobacz Czy na pewno umiesz gotować? 4 - zwiastun serii 2018-02-16 12:59:11
Czy na pewno umiesz gotować? 4 - zwiastun serii

reality show, Polska, 2016, 10 x 25


Jesteś mistrzem domowej kuchni. Kulinaria to twoja druga natura. Twoje popisowe danie jest dopracowane w każdym szczególe. Bliscy pękają z zachwytu za każdym razem, gdy dla nich gotujesz. A może jednak nie? Jeden z najbardziej znanych szefów kuchni Andrzej Polan udowodni Ci, że tylko wydaje ci się, że umiesz gotować!

Bohaterem każdego odcinka jest osoba, która jest przekonana, że umie gotować. Każdy z uczestników programu uważa, że jego popisowe danie jest najlepsze i doceniane przez domowników.

Aby to sprawdzić, Andrzej Polan zaprasza bohatera do siebie do programu i prosi go o przygotowanie jego popisowej potrawy. Po jej ukończeniu prowadzący daje swoją ocenę. Niezależnie od tego, czy jest ona dobra czy zła, domowy kucharz dowiaduje się, dlaczego tak naprawdę rodzina zgłosiła go do programu. Od tego momentu bohater wraz z Andrzejem Polanem pracują nad udoskonaleniem potrawy, tak by na końcu amator gotowania mógł ją zaprezentować swoim bliskim.

Najbliższe emisje

  • odc. 5 czwartek, 23.09, godz. 09:00
  • odc. 6 czwartek, 30.09, godz. 09:00

oglądaj również przez internet

Komentarze

Zaloguj się by dodać komentarz.

Inne programy prowadzącego

Chcesz oglądać CANAL+ KUCHNIA i ponad 130 innych kanałów? Pakiet Optimum+ w promocyjnej cenie! ZAMÓW ONLINE