Oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz! Sprawdź

Dieta Kudłaczy - jak kochając jedzenie zrzucić wagę

Dieta Kudłaczy - jak kochając jedzenie zrzucić wagę

(Hairy Dieters), seria dokumentalna, Wlk. Brytania, 2012, 4 x 60

Kudłacze wracają! Si King i Dave Myers to powszechnie znani, szczególnie widzom kuchni+, miłośnicy dobrego jedzenia. To dla nich nie tylko motor napędowy, ale wręcz styl życia.

Taka filozofia nie doprowadziła ich jednak do szczupłej sylwetki. Obaj kudłacze zrozumieli, że mają niemałą nadwagę. W związku z tym postanowili się odchudzić. Problem pojawił się kiedy zrozumieli, że nie są gotowi na żywienie się sałatkami i nie zamierzają iść na kompromisy jeśli chodzi o smak. Dlatego podjęli się zadania, polegającego na przygotowaniu diety w oparciu nie tylko aspekt zdrowotny danych potraw, ale też ich walory smakowe. Za cel postawili sobie utratę wagi i zachęcenie Brytyjczyków do odchudzania.

Żeby go osiągnąć muszą zmienić nie tylko jadłospis, ale też styl życia. Swoje motocykle wstawiają do garażu i zamieniają je na rowery. W swoją walkę angażują zwykłych Brytyjczyków, wraz z którymi chcą pogodzić smaczną kuchnię i wskazania dietetyków oraz specjalistów ds. żywności.

Dave i Si wypracowali swój własny, niepowtarzalny styl. Ich programy to jedna wielka przygoda, opowieść o dwóch zwariowanych motocyklistach kochających jedzenie i dobrą zabawę. Przyjaciele mają za sobą doświadczenie z drugiej strony kamery - pracowali jako członkowie ekip przy wielu produkcjach telewizyjnych i filmowych. Widzowie kochają ich entuzjazm, poczucie humoru i dania, jakie proponują. Nazwano ich nawet najbardziej niepoprawnymi gwiazdami kulinarnymi od czasów "Dwóch grubych dam".

PREMIERA: SOBOTA, 1 MARCA, 20:00

Dołącz do CANAL+ i oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz!
Nie wiesz jaką ofertę wybrać? Sprawdź porównanie!
OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA