Oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz! Sprawdź

Kudłacze na motorach w rodzinnych stronach


(The Hairy Bikers Come Home), seria poradnikowa, Wlk. Brytania, 2007, 1 x 60

Przepis na sukces? Dwa motory, dwóch facetów z obfitym zarostem, solidna dawka przygód i zaraźliwy entuzjazm. Dave Myers i Si King nie są szefami kuchni - oni po prostu uwielbiają jedzenie i swoją pasją dzielą się z widzami. Po latach spędzonych na kulinarnych podróżach, po zwiedzeniu prawie całego świata, para zwariowanych przyjaciół postanawia wrócić w rodzinne strony by sprawdzić, co proponuje brytyjska kuchnia.

W Północnej Anglii odwiedzą restauracje i puby. W poszukiwaniu najlepszych smakołyków wybiorą się na miejscowe targi spożywcze, odwiedzą rolników i farmerów, by bezpośrednio od nich kupić najświeższe produkty, które posłużą im w przygotowaniu smakowitych dań. Na nowo odkryją receptury, które w Anglii znane są od setek lat.

Dave i Si wypracowali swój własny, niepowtarzalny styl. Ich program to jedna wielka przygoda, opowieść o dwóch zwariowanych motocyklistach kochających jedzenie i dobrą zabawę. Przyjaciele mają za sobą doświadczenie z drugiej strony kamery - pracowali jako członkowie ekip przy wielu produkcjach telewizyjnych i filmowych. Jednak dopiero seria "Kudłacze na motorach" pokazała, po której stronie naprawdę powinni się znajdować. Widzowie pokochali ich entuzjazm, poczucie humoru i dania, jakie zaproponowali, a krytycy zachwycali się świeżym podejściem i oryginalną formułą programu. Nazwano ich nawet najbardziej niepoprawnymi gwiazdami kulinarnymi od czasów "Dwóch puszystych dam".

www.hairybikers.com

Dołącz do CANAL+ i oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz!
Nie wiesz jaką ofertę wybrać? Sprawdź porównanie!
OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA